Kışla Mah. Mithat Özsan Blv. Yüreğir 0322 344 07 55 Adana b b


MUHARREM GÜLERGİN STADI
Kışla Mah. Mithat Özsan Blv. Yüreğir 0322 344 07 55
Adana
b
b


Bu staddaki maçlar;

Maç Tarihi Bulunduğu Lig Hafta Ev Sahibi Takım Ev Sahibi Skor Deplasman Skor Deplasman Takım
01.03.2024 - 14:00 U-17 LİG C GRUBU 4. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-17 3 4 SEYHAN BELEDİYESPOR U-17
29.02.2024 - 20:00 U-18 2.LİG A GRUBU 3. Hafta TOROS DEMİRSPOR U-18 0 0 AKKAPISPOR U-18
29.02.2024 - 18:00 U-18 2.LİG C GRUBU 3. Hafta DEVECİ GENÇLİK U-18 0 0 ÇUK.GENÇLİK SPOR U-18
29.02.2024 - 16:00 U-18 2.LİG C GRUBU 3. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR U-18 0 0 KOZAN İMAR SPOR U-18
28.02.2024 - 20:00 U-18 2.LİG B GRUBU 3. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-18 0 0 DAĞLIOĞLU SPOR U-18
28.02.2024 - 18:00 U-18 2.LİG A GRUBU 3. Hafta ADALETGÜCÜ U-18 0 0 CEYHAN DOĞAN SPOR U-18
28.02.2024 - 16:00 U-18 2.LİG A GRUBU 3. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-18 0 0 SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-18
25.02.2024 - 17:00 1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP 2. Hafta ALADAĞGÜCÜ 0 0 GÜNEŞLİSPOR
25.02.2024 - 15:00 1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP 2. Hafta KANAL UFUK SPOR 1 3 GENÇLERBİRLİĞİ
24.02.2024 - 18:00 1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP 2. Hafta ÇUKUROVASPOR 0 1 YÜKSEL GENÇLİK SPOR
24.02.2024 - 16:00 U-15 LİG D GRUBU 6. Hafta TOROS SPOR U-15 1 3 BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-15
24.02.2024 - 14:00 U-15 LİG C GRUBU 6. Hafta ÇUK.BELEDİYESPOR U-15 0 3 SEYHAN BELEDİYESPOR U-15
22.02.2024 - 17:00 U-18 2.LİG D GRUBU 2. Hafta BEŞOCAK DEMİRSPOR U-18 1 1 İNCİRLİKSPOR U-18
21.02.2024 - 20:00 U-18 2.LİG D GRUBU 2. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-18 2 1 KARŞIYAKASPOR U-18
21.02.2024 - 18:00 U-18 2.LİG D GRUBU 2. Hafta SEYHANSPOR U-18 1 12 HEDEF 01 SPOR U-18
21.02.2024 - 16:00 U-18 2.LİG B GRUBU 2. Hafta KİREMİTHANE SPOR U-18 1 4 BAKLALISPOR U-18
18.02.2024 - 19:00 1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP 1. Hafta GAZİPAŞASPOR 3 0 ÇUKUROVASPOR
18.02.2024 - 17:00 1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP 1. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ 0 2 ALADAĞGÜCÜ
18.02.2024 - 15:00 1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP 1. Hafta YÜKSEL GENÇLİK SPOR 4 0 KILIÇLISPOR
17.02.2024 - 18:30 1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP 1. Hafta GÜNEŞLİSPOR 1 1 KANAL UFUK SPOR
17.02.2024 - 16:30 U-17 LİG A GRUBU 5. Hafta SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-17 6 0 SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-17
17.02.2024 - 14:30 U-17 LİG C GRUBU 5. Hafta YÜKSEL GENÇLİK SPOR U-17 2 0 GENÇLERBİRLİĞİ U-17
15.02.2024 - 20:00 U-18 2.LİG C GRUBU 1. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-18 3 4 ÇUK.GENÇLİK SPOR U-18
15.02.2024 - 16:00 U-18 2.LİG C GRUBU 1. Hafta SİMERANYASPOR U-18 2 2 ADANA 5 OCAK FK U-18
14.02.2024 - 20:00 U-18 2.LİG A GRUBU 1. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-18 0 1 SEYHANGÜCÜ U-18
14.02.2024 - 18:00 U-18 2.LİG A GRUBU 1. Hafta ADALETGÜCÜ U-18 4 0 SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-18
14.02.2024 - 16:00 U-18 2.LİG A GRUBU 1. Hafta TOROS DEMİRSPOR U-18 0 3 ADANA YÜREĞİR GÜCÜ U-18
13.02.2024 - 19:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 5. Hafta B.SEHİR BELEDİYESPOR U16 2 2 YÜKSEL GENÇLİK U16
13.02.2024 - 17:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 5. Hafta ÇUKUROVA DEMİR SPOR U16 0 5 SEYHAN BELEDİYE SPOR U16
12.02.2024 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 14. Hafta DEVECİ SPOR 3 1 SEYHAN BELEDİYESPOR
11.02.2024 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 14. Hafta CİHANGİR SPOR 9 1 YÜREĞİR GÜCÜ
11.02.2024 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 14. Hafta ANADOLU 19 MAYIS SPOR 7 1 KARŞIYAKA SPOR
11.02.2024 - 15:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 14. Hafta ADALETGÜCÜ 5 1 ÇUKUROVA DEMİRSPOR
10.02.2024 - 19:30 1. AMATÖR LİG A GRUBU 18. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR 0 7 ALADAĞGÜCÜ
10.02.2024 - 17:30 1. AMATÖR LİG B GRUBU 18. Hafta HEDEF 01 SPOR 3 0 KANAL UFUK SPOR
08.02.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 4. Hafta SEYHAN BELEDİYE SPOR U16 0 2 KANARYASPOR U16
07.02.2024 - 18:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 14. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U-18 0 6 ÇUK.PRESS H.BAHÇE U-18
06.02.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 4. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U16 7 1 TOROS SPOR U16
04.02.2024 - 18:30 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 13. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR 5 1 DEVECİ SPOR
04.02.2024 - 16:30 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 13. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR 1 2 SEYHANGÜCÜ
04.02.2024 - 14:30 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 13. Hafta KARŞIYAKA SPOR 2 2 CEYHAN DOĞAN SPOR
03.02.2024 - 20:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 17. Hafta KANAL UFUK SPOR 2 0 BEŞ OCAK DEMİR
03.02.2024 - 18:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 17. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR 1 0 ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR
02.02.2024 - 19:00 U-15 LİG H GRUBU 4. Hafta ÇUK.KOZA SPOR U-15 1 4 BAKLALISPOR U-15
02.02.2024 - 17:30 U-15 LİG C GRUBU 4. Hafta ÇUK.BELEDİYESPOR U-15 5 0 SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-15
02.02.2024 - 16:00 U-15 LİG H GRUBU 4. Hafta YÜREĞİR DEMİRSPOR U-15 0 9 ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-15
02.02.2024 - 14:30 U-15 LİG H GRUBU 4. Hafta B.ADANA 1954 FK U-15 2 0 PTT EVLERİ SPOR U-15
02.02.2024 - 13:00 U-15 LİG G GRUBU 4. Hafta KARAİSALISPOR U-15 0 5 SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-15
02.02.2024 - 11:30 U-15 LİG G GRUBU 4. Hafta AD.TAŞKÖPRÜSPOR U-15 0 4 DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-15
02.02.2024 - 10:00 U-15 LİG B GRUBU 4. Hafta ÇUKUROVASPOR U-15 10 0 TOROS DEMİRSPOR U-15
01.02.2024 - 18:00 U-17 LİG C GRUBU 4. Hafta ÇUK.KOZA SPOR U-17 1 4 ASLAN SPOR U-17
01.02.2024 - 16:00 U-17 LİG E GRUBU 4. Hafta ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-17 3 0 YÜZÜNCÜYILSPOR U-17
01.02.2024 - 12:00 U-17 LİG E GRUBU 4. Hafta B.ADANA 1954 FK U-17 5 1 KARTALSPOR U-17
01.02.2024 - 10:00 U-17 LİG E GRUBU 4. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR U-17 13 0 SEYHANSPOR U-17
31.01.2024 - 16:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 13. Hafta ADANA 1954 FK U-18 16 0 CEYHANSPOR U-18
31.01.2024 - 14:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 13. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR U-18 0 0 ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18
31.01.2024 - 12:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 13. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U-18 2 0 ÇUKUROVA SPOR U-18
30.01.2024 - 19:00 U-15 LİG E GRUBU 3. Hafta KUZEY ATLAS SPOR U-15 0 5 SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-15
30.01.2024 - 17:30 U-15 LİG E GRUBU 3. Hafta ADA SPOR U-15 1 2 İNCİRLİKSPOR U-15
30.01.2024 - 16:00 U-15 LİG E GRUBU 3. Hafta SEYHANSPOR U-15 1 1 MAVİ ŞİMŞEKLER U-15
30.01.2024 - 14:30 U-15 LİG E GRUBU 3. Hafta YAPI MESLEK SPOR U-15 3 1 KOZAN İMAR SPOR U-15
30.01.2024 - 13:00 U-15 LİG C GRUBU 3. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR U-15 1 0 ÇUK.GENÇLİK SPOR U-15
30.01.2024 - 11:30 U-15 LİG D GRUBU 3. Hafta B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-15 3 2 ÇUK.DEMİR ORDU U-15
30.01.2024 - 10:00 U-15 LİG D GRUBU 3. Hafta HEDEF 01 SPOR U-15 0 0 BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-15
29.01.2024 - 18:00 U-17 LİG D GRUBU 3. Hafta ÇUK.BELEDİYESPOR U-17 0 4 ÇUKUROVASPOR U-17
29.01.2024 - 16:00 U-17 LİG D GRUBU 3. Hafta B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-17 1 3 YILDIRIM DEMİR 01 U-17
29.01.2024 - 14:00 U-17 LİG A GRUBU 3. Hafta TOROS DEMİRSPOR U-17 0 6 ALADAĞGÜCÜ U-17
29.01.2024 - 12:00 U-17 LİG A GRUBU 3. Hafta SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-17 2 1 ÇUK.PRESS H.BAHÇE SPOR U-17
29.01.2024 - 10:00 U-17 LİG A GRUBU 3. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-17 0 8 ADALETGÜCÜ U-17
28.01.2024 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 12. Hafta KARŞIYAKA SPOR 5 1 DAĞLIOĞLU SPOR
28.01.2024 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 12. Hafta DEVECİ SPOR 3 0 YÜREGİR DEMİRSPOR
28.01.2024 - 16:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 14. Hafta YEŞİLEVLERSPOR 2 8 SEYHANSPOR
28.01.2024 - 15:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 16. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 1 5 KANAL UFUK SPOR
28.01.2024 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 12. Hafta ANADOLU 19 MAYIS SPOR 1 3 İNCİRLİKSPOR
27.01.2024 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 12. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR 0 7 YAPI MESLEK SPOR
27.01.2024 - 17:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 16. Hafta TOROS DEMİR SPOR 1 5 ALADAĞGÜCÜ
26.01.2024 - 19:30 U-15 LİG G GRUBU 2. Hafta KANARYASPOR U-15 10 0 GÜNEY ADANASPOR U-15
26.01.2024 - 19:00 U-15 LİG G GRUBU 2. Hafta AD.TAŞKÖPRÜSPOR U-15 0 4 SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-15
26.01.2024 - 16:00 U-15 LİG G GRUBU 2. Hafta DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-15 5 1 KUZEY ADANASPOR U-15
26.01.2024 - 14:07 U-15 LİG F GRUBU 2. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-15 3 2 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-15
26.01.2024 - 13:00 U-15 LİG F GRUBU 2. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-15 1 6 SARIÇAM DEMİRSPOR U-15
26.01.2024 - 11:30 U-15 LİG F GRUBU 2. Hafta AD.YÜREĞİR GÜCÜ U-15 4 0 SEYHANGÜCÜ U-15
26.01.2024 - 10:00 U-15 LİG F GRUBU 2. Hafta T.DURA DEDE SPOR U-15 0 7 SİMERANYASPOR U-15
25.01.2024 - 19:00 U-17 LİG E GRUBU 2. Hafta B.ADANA 1954 FK U-17 11 0 SEYHANSPOR U-17
25.01.2024 - 17:00 U-17 LİG E GRUBU 2. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-17 5 3 KARTALSPOR U-17
25.01.2024 - 15:00 U-17 LİG D GRUBU 2. Hafta BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-17 0 4 ÇUK.BELEDİYESPOR U-17
25.01.2024 - 15:00 U-17 LİG E GRUBU 2. Hafta ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-17 3 0 KOZAN ESNAF SPOR U-17(LİGDEN ÇEKİLDİ)
24.01.2024 - 15:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 12. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-18 3 0 GÜLPINARSPOR U-18
24.01.2024 - 13:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 12. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U-18 3 2 ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18
23.01.2024 - 19:00 U-15 LİG B GRUBU 1. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-15 1 7 ÇUKUROVASPOR U-15
23.01.2024 - 17:30 U-15 LİG A GRUBU 1. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-15 7 0 AKKAPISPOR U-15
23.01.2024 - 14:30 U-15 LİG B GRUBU 1. Hafta ADANA MASSE SPOR U-15 3 0 KOZAN ESNAF SPOR U-15
23.01.2024 - 13:00 U-15 LİG A GRUBU 1. Hafta AD.YILDIRIMSPOR U-15 0 4 İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-15
22.01.2024 - 18:00 U-17 LİG C GRUBU 1. Hafta ÇUK.KOZA SPOR U-17 0 8 GENÇLERBİRLİĞİ U-17
22.01.2024 - 16:00 U-17 LİG A GRUBU 1. Hafta TOROS DEMİRSPOR U-17 1 8 ADALETGÜCÜ U-17
22.01.2024 - 14:00 U-17 LİG B GRUBU 1. Hafta ADANA 5 OCAK FK U-17 1 3 DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-17
22.01.2024 - 12:00 U-17 LİG C GRUBU 1. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR U-17 5 2 HEDEF 01 SPOR U-17
22.01.2024 - 10:00 U-17 LİG A GRUBU 1. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-17 2 6 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-17
21.01.2024 - 20:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 11. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR 1 6 CİHANGİR SPOR
21.01.2024 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 11. Hafta YAPI MESLEK SPOR 0 2 ANADOLU 19 MAYIS SPOR
21.01.2024 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 11. Hafta ADALETGÜCÜ 0 3 BAKLALI SPOR
21.01.2024 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 11. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR 0 4 KOZANSPOR FK
21.01.2024 - 12:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 15. Hafta ALADAĞGÜCÜ 3 1 KOZAN İMAR SPOR
20.01.2024 - 18:30 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 11. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR 1 1 KARATAŞ BELEDİYESPOR
20.01.2024 - 16:30 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 3. Hafta KANARYASPOR U16 3 0 KOZAN ESNAF SPOR U16
20.01.2024 - 14:30 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 3. Hafta ÇUKUROVA DEMİR SPOR U16 3 4 YILDIRIM DEMİR 01 U16
17.01.2024 - 20:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 11. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR U-18 4 0 ÇUKUROVA SPOR U-18
17.01.2024 - 18:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 11. Hafta ADANA 1954 FK U-18 2 2 YÜKSEL GENÇLİK U-18
17.01.2024 - 16:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 11. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18 2 1 CEYHANSPOR U-18
16.01.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 2. Hafta YILDIRIM DEMİR 01 U16 1 2 SEYHAN BELEDİYE SPOR U16
15.01.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 2. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U16 0 5 YÜKSEL GENÇLİK U16
14.01.2024 - 18:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 14. Hafta ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ 2 2 YÜZÜNCÜYILSPOR
14.01.2024 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 10. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ 1 7 GÜLPINARSPOR
14.01.2024 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 10. Hafta KABASAKAL GENÇLİK SPOR 1 5 SEYHAN BELEDİYESPOR
13.01.2024 - 20:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 12. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR 4 2 SEYHAN DEMİRSPOR
13.01.2024 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 10. Hafta CİHANGİR SPOR 3 4 ADALETGÜCÜ
12.01.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 1. Hafta ÇUKUROVA DEMİR SPOR U16 0 4 KANARYASPOR U16
11.01.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 1. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U16 0 1 GENÇLERBİRLİĞİ U16
10.01.2024 - 19:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 10. Hafta ÇUK.PRESS H.BAHÇE U-18 2 0 ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18
10.01.2024 - 17:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 10. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U-18 1 0 YENİBEYGÜCÜ U-18
09.01.2024 - 20:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP 3. Hafta ÇUKUROVASPOR U14 3 3 ÇUKUROVA GENÇLİK U16
09.01.2024 - 18:30 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP 3. Hafta KOZANSPOR FK U14 0 3 BITEXEN ADANA 1954 FK U14
09.01.2024 - 17:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP 3. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U14 1 4 YAPI MESLEK SPOR U14
07.01.2024 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 9. Hafta ANADOLU 19 MAYIS SPOR 3 1 DAĞLIOĞLU SPOR
07.01.2024 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 9. Hafta DEVECİ SPOR 1 2 KARATAŞ BELEDİYESPOR
07.01.2024 - 15:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 9. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR 2 3 CEYHAN DOĞAN SPOR
06.01.2024 - 20:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 9. Hafta YAPI MESLEK SPOR 2 2 KARŞIYAKA SPOR
06.01.2024 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 9. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR 0 3 KOZANSPOR FK
06.01.2024 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 9. Hafta ADALETGÜCÜ 4 1 YENİBEYGÜCÜ
06.01.2024 - 14:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP 2. Hafta ÇUK.DEMİR ORDU SPOR U14 0 5 ÇUKUROVA GENÇLİK U16
06.01.2024 - 14:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP 2. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR U14 1 2 ÇUKUROVASPOR U14
03.01.2024 - 20:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 9. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18 1 5 YÜKSEL GENÇLİK U-18
03.01.2024 - 18:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 9. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18 2 1 ÇUKUROVA SPOR U-18
03.01.2024 - 16:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 9. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR U-18 0 1 ADANA 1954 FK U-18
30.12.2023 - 15:30 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP 1. Hafta YILDIRIM DEMİR 01 SPOR U14 9 1 KOZANSPOR FK U14
30.12.2023 - 14:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP 1. Hafta KANARYASPOR U14 0 2 BITEXEN ADANA 1954 FK U14
30.12.2023 - 12:30 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP 1. Hafta SEYHAN BELEDİYE SPOR U14 4 1 HEDEF 01 SPOR U14
30.12.2023 - 11:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP 1. Hafta KUZEY ATLAS SPOR U14 2 2 YÜREĞİR ATAKENT SPOR U14
27.12.2023 - 19:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 8. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-18 4 0 ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U-18
27.12.2023 - 17:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 8. Hafta ÇUKUROVA SPOR U-18 5 1 CEYHANSPOR U-18
24.12.2023 - 19:30 1. AMATÖR LİG B GRUBU 12. Hafta GAZİPAŞASPOR 4 2 KANAL UFUK SPOR
24.12.2023 - 17:30 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 8. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ 1 3 ÇUKUROVA DEMİRSPOR
24.12.2023 - 15:30 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 8. Hafta CİHANGİR SPOR 0 1 BAKLALI SPOR
24.12.2023 - 13:30 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 8. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR 0 0 YÜREGİR DEMİRSPOR
24.12.2023 - 11:00 U-16 LİG F GRUBU 7. Hafta TOROS SPOR U-16 2 1 TOROSLAR 1922 U-16
23.12.2023 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 8. Hafta KABASAKAL GENÇLİK SPOR 1 3 TOROSLAR 1922 SPOR
23.12.2023 - 17:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 12. Hafta TOROS DEMİR SPOR 0 5 YÜKSEL GENÇLİK SPOR
23.12.2023 - 15:00 U-16 LİG E GRUBU 7. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U-16 2 1 ÇUKUROVASPOR U-16
23.12.2023 - 13:00 U-16 LİG E GRUBU 7. Hafta DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-16 2 3 YÜREĞİR DEMİRSPOR U-16
23.12.2023 - 11:00 U-16 LİG B GRUBU 7. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-16 1 0 PTT EVLERİ SPOR U-16
20.12.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 9. Hafta GÜNEŞLİ SPOR 1 1 KİREMİTHANESPOR
20.12.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 11. Hafta BEŞ OCAK DEMİR 0 3 ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ
19.12.2023 - 19:00 U-14 LİG D GRUBU 7. Hafta YILDIRIM DEMİR 01 U-14 3 2 YÜREĞİR GÜCÜ U-14
11.12.2023 - 20:00 U-14 LİG H GRUBU 7. Hafta ASLAN SPOR U-14 4 0 SİMERANYA SPOR U-14
11.12.2023 - 18:30 U-14 LİG G GRUBU 7. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-14 3 2 KUZEY ADANASPOR U-14
11.12.2023 - 17:00 U-14 LİG A-GRUBU 7. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-14 2 2 YEŞİLEVLERSPOR U-14
10.12.2023 - 19:30 1. AMATÖR LİG B GRUBU 11. Hafta KANAL UFUK SPOR 5 0 YÜZÜNCÜYILSPOR
10.12.2023 - 17:30 1. AMATÖR LİG D GRUBU 9. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ 1 1 SEYHANSPOR
10.12.2023 - 15:30 1. AMATÖR LİG A GRUBU 11. Hafta YÜKSEL GENÇLİK SPOR 2 0 KOZAN İMAR SPOR
10.12.2023 - 10:30 U-14 LİG H GRUBU 7. Hafta YAPI MESLEKSPOR U-14 11 1 SARIÇAMGÜCÜ U-14
09.12.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 9. Hafta SARIÇAM BURUK SPOR 2 3 YÜREĞİR SPOR
09.12.2023 - 17:30 U-14 LİG G GRUBU 7. Hafta TOROSLAR 1922 U-14 2 1 YENİBEYGÜCÜ U-14
09.12.2023 - 16:00 U-14 LİG D GRUBU 7. Hafta BAKLALISPOR U-14 2 9 ÇUK. DEMİRSPOR U-14
09.12.2023 - 14:30 U-14 LİG H GRUBU 7. Hafta ÇUKUROVA DEMİR ORDU U-14 5 0 ÇUKUROVA AKDENİZ SPOR U-14
09.12.2023 - 13:00 U-14 LİG G GRUBU 7. Hafta KARTALSPOR U-14 5 1 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-14
09.12.2023 - 11:30 U-14 LİG E GRUBU 7. Hafta ADA SPOR U-14 10 0 VEFA 01 SPOR U-14
09.12.2023 - 10:00 U-14 LİG A-GRUBU 7. Hafta YILDIRIM SPOR U-14 2 1 ANADOLU 19 MAYIS U-14
03.12.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 8. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR 5 2 YEŞİLEVLERSPOR
03.12.2023 - 16:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 10. Hafta ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ 1 3 SARIÇAM KILIÇLI 1965
03.12.2023 - 14:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 8. Hafta ÇUKUROVASPOR 0 1 GÜNEŞLİ SPOR
03.12.2023 - 12:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 10. Hafta TOROS DEMİR SPOR 2 9 AKKAPISPOR
03.12.2023 - 10:00 U-16 LİG E GRUBU 6. Hafta ÇUKUROVA GENÇLİK SPOR U-16 0 6 ÇUK.PRESS H.BAHÇE U-16
02.12.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 8. Hafta KİREMİTHANESPOR 6 1 SARIÇAM BURUK SPOR
02.12.2023 - 17:00 U-16 LİG E GRUBU 6. Hafta YÜREĞİR DEMİRSPOR U-16 3 0 ÇUK.DEMİR ORDU SPOR U-16
02.12.2023 - 15:00 U-16 LİG D GRUBU 6. Hafta ADALETGÜCÜ U-16 1 4 KANARYASPOR U-16
02.12.2023 - 13:00 U-16 LİG F GRUBU 6. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-16 2 2 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-16
02.12.2023 - 11:00 U-16 LİG C GRUBU 6. Hafta ÇUK. DEMİRSPOR U-16 1 2 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-16
28.11.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 7. Hafta POZANTI BELEDİYE SPOR 5 1 ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR
27.11.2023 - 18:00 U-14 LİG G GRUBU 6. Hafta YENİBEYGÜCÜ U-14 0 1 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-14
27.11.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 7. Hafta YENİBEYGÜCÜ 1 3 BAKLALI SPOR
26.11.2023 - 20:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 7. Hafta İNCİRLİKSPOR 1 4 YAPI MESLEK SPOR
26.11.2023 - 20:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 7. Hafta GÜLPINARSPOR 1 3 ÇUK.PRESS HAVUZLUBAHÇE
26.11.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 7. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR 9 1 YÜREGİR DEMİRSPOR
26.11.2023 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 7. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR 4 0 DEVECİ SPOR
25.11.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 7. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR 2 4 ADALETGÜCÜ
25.11.2023 - 16:00 U-14 LİG H GRUBU 6. Hafta ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ U-14 0 2 ÇUKUROVA DEMİR ORDU U-14
25.11.2023 - 14:30 U-14 LİG G GRUBU 6. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-14 2 3 SARIÇAM DEMİRSPOR U-14
25.11.2023 - 13:00 U-14 LİG H GRUBU 6. Hafta SİMERANYA SPOR U-14 0 2 YAPI MESLEKSPOR U-14
22.11.2023 - 19:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 7. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U-18 5 0 CEYHANSPOR U-18
22.11.2023 - 17:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 7. Hafta ADANA 1954 FK U-18 1 1 ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18
19.11.2023 - 19:30 1. AMATÖR LİG A GRUBU 9. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR 1 3 YÜKSEL GENÇLİK SPOR
19.11.2023 - 17:30 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 6. Hafta YAPI MESLEK SPOR 4 2 DAĞLIOĞLU SPOR
19.11.2023 - 15:30 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 6. Hafta ANADOLU 19 MAYIS SPOR 2 2 POZANTI BELEDİYE SPOR
18.11.2023 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 6. Hafta ADALETGÜCÜ 5 0 YÜREĞİR GÜCÜ
18.11.2023 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 6. Hafta CİHANGİR SPOR 4 0 YENİBEYGÜCÜ
18.11.2023 - 14:30 U-16 LİG F GRUBU 5. Hafta BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-16 1 3 TOROSLAR 1922 U-16
18.11.2023 - 12:30 U-16 LİG B GRUBU 5. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-16 6 0 TOROS DEMİR SPOR U-16
18.11.2023 - 10:30 U-16 LİG B GRUBU 5. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ U-16 0 12 GENÇLERBİRLİĞİ U-16
15.11.2023 - 16:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 6. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U-18 1 5 GÜLPINARSPOR U-18
15.11.2023 - 14:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 6. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-18 2 3 ÇUK.PRESS H.BAHÇE U-18
13.11.2023 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 5. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR 4 2 KARATAŞ BELEDİYESPOR
13.11.2023 - 17:30 U-14 LİG G GRUBU 5. Hafta TOROSLAR 1922 U-14 0 2 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-14
13.11.2023 - 16:00 U-14 LİG G GRUBU 5. Hafta KUZEY ADANASPOR U-14 4 1 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-14
13.11.2023 - 14:30 U-14 LİG E GRUBU 5. Hafta ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ U-14 0 3 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-14
13.11.2023 - 13:00 U-14 LİG H GRUBU 5. Hafta ASLAN SPOR U-14 2 1 ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ U-14
13.11.2023 - 11:30 U-14 LİG C GRUBU 5. Hafta HEDEF 01 SPOR U-14 0 6 KANARYASPOR U-14
13.11.2023 - 10:00 U-14 LİG E GRUBU 5. Hafta RAMAYSPOR U-14 1 5 ADA SPOR U-14
12.11.2023 - 19:30 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 5. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR 2 4 DEVECİ SPOR
12.11.2023 - 17:30 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 5. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR 2 1 BAKLALI SPOR
11.11.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 5. Hafta KABASAKAL GENÇLİK SPOR 5 2 KOZANSPOR FK
11.11.2023 - 12:00 U-16 LİG C GRUBU 4. Hafta ÇUK. DEMİRSPOR U-16 5 1 ADANA 1954 FK U-16
11.11.2023 - 10:00 U-16 LİG C GRUBU 4. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-16 2 2 YÜREĞİR ATAKENT U-16
08.11.2023 - 20:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 5. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18 1 3 ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18
08.11.2023 - 18:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 5. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR U-18 7 0 CEYHANSPOR U-18
08.11.2023 - 16:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 5. Hafta ADANA 1954 FK U-18 2 1 ÇUKUROVA SPOR U-18
05.11.2023 - 18:30 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 4. Hafta ANADOLU 19 MAYIS SPOR 2 2 YAPI MESLEK SPOR
05.11.2023 - 16:30 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 4. Hafta KARŞIYAKA SPOR 0 5 POZANTI BELEDİYE SPOR
05.11.2023 - 11:30 U-14 LİG E GRUBU 4. Hafta RAMAYSPOR U-14 1 5 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-14
05.11.2023 - 10:00 U-14 LİG F GRUBU 4. Hafta YÜREĞİR SPOR U-14 0 4 YÜKSEL GENÇLİK SPOR U-14
04.11.2023 - 20:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 4. Hafta KABASAKAL GENÇLİK SPOR 2 2 DEVECİ SPOR
04.11.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 4. Hafta CİHANGİR SPOR 4 1 ÇUKUROVA DEMİRSPOR
04.11.2023 - 16:30 U-14 LİG D GRUBU 4. Hafta BAKLALISPOR U-14 0 3 GÜLBAHÇESİ SPOR U-14
04.11.2023 - 11:30 U-14 LİG B GRUBU 4. Hafta YÜREĞİR DEMİRSPOR U-14 0 11 SEYHAN BELEDİYESPOR U-14
04.11.2023 - 10:00 U-14 LİG H GRUBU 4. Hafta ÇUKUROVA DEMİR ORDU U-14 5 2 ASLAN SPOR U-14
01.11.2023 - 17:30 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 4. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-18 4 2 ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18
29.10.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 3. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR 1 3 ANADOLU 19 MAYIS SPOR
29.10.2023 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 3. Hafta YAPI MESLEK SPOR 3 1 CEYHAN DOĞAN SPOR
29.10.2023 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 3. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR 2 1 KOZANSPOR FK
29.10.2023 - 12:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 6. Hafta SARIÇAMGÜCÜ 1 2 YÜZÜNCÜYILSPOR
29.10.2023 - 10:00 U-16 LİG F GRUBU 3. Hafta BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-16 1 0 TOROS SPOR U-16
28.10.2023 - 20:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 3. Hafta DEVECİ SPOR 3 3 SEYHANGÜCÜ
28.10.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 3. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR 0 3 YENİBEYGÜCÜ
28.10.2023 - 16:00 U-16 LİG D GRUBU 3. Hafta ADALETGÜCÜ U-16 2 1 CEYHAN DOĞANSPOR U-16
28.10.2023 - 14:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 6. Hafta KILIÇLISPOR 2 3 SEYHANSPOR
28.10.2023 - 12:00 U-16 LİG A-GRUBU 3. Hafta ÇUK.BELEDİYESPOR U-16 3 0 ADANA 5 OCAK FK U-16
25.10.2023 - 20:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 3. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18 0 1 ÇUKUROVA SPOR U-18
25.10.2023 - 18:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 3. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18 7 1 CEYHANSPOR U-18
25.10.2023 - 16:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 3. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR U-18 0 1 YÜKSEL GENÇLİK U-18
22.10.2023 - 22:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 5. Hafta ÇUKUROVASPOR 3 2 YÜREĞİR SPOR
22.10.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 2. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ 1 2 BAKLALI SPOR
22.10.2023 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 2. Hafta KARŞIYAKA SPOR 0 2 YAPI MESLEK SPOR
22.10.2023 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 2. Hafta KABASAKAL GENÇLİK SPOR 1 1 SEYHANGÜCÜ
22.10.2023 - 12:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 5. Hafta YÜKSEL GENÇLİK SPOR 3 3 ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR
21.10.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 5. Hafta KİREMİTHANESPOR 2 0 CEYHANGÜCÜ
21.10.2023 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 2. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR 2 6 TOROSLAR 1922 SPOR
21.10.2023 - 15:00 U-14 LİG G GRUBU 3. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-14 0 5 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-14
21.10.2023 - 13:30 U-14 LİG C GRUBU 3. Hafta TOROS DEMİR SPOR U-14 0 11 KANARYASPOR U-14
21.10.2023 - 12:00 U-14 LİG H GRUBU 3. Hafta SARIÇAMGÜCÜ U-14 0 16 ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ U-14
18.10.2023 - 20:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 2. Hafta ADANA 1954 FK U-18 4 2 SEYHAN BELEDİYESPOR U-18
18.10.2023 - 18:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 2. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U-18 8 1 SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18
15.10.2023 - 12:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 4. Hafta KOZAN ESNAF SPOR 3 2 BEŞ OCAK DEMİR
14.10.2023 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 1. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR 2 0 KARŞIYAKA SPOR
14.10.2023 - 15:00 U-16 LİG B GRUBU 2. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-16 1 2 ANADOLU 19 MAYIS U-16
14.10.2023 - 11:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 1. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR 1 1 SEYHAN BELEDİYESPOR
11.10.2023 - 20:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 1. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18 3 4 ADANA 1954 FK U-18
11.10.2023 - 18:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 1. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18 0 2 YÜKSEL GENÇLİK U-18
10.10.2023 - 19:30 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 1. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR 2 1 YÜREĞİR GÜCÜ
08.10.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 3. Hafta SEYHANSPOR 1 1 SEYHAN DEMİRSPOR
08.10.2023 - 17:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 3. Hafta PTT EVLERİ SPOR 1 8 ALADAĞGÜCÜ
08.10.2023 - 15:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 3. Hafta SİMERANYA SPOR 0 4 KOZAN İMAR SPOR
08.10.2023 - 13:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 3. Hafta KİREMİTHANESPOR 1 3 ÇUKUROVASPOR
08.10.2023 - 10:30 U-14 LİG F GRUBU 2. Hafta SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-14 3 4 YÜREĞİR SPOR U-14
07.10.2023 - 17:30 U-14 LİG G GRUBU 2. Hafta KARTALSPOR U-14 2 1 SARIÇAM DEMİRSPOR U-14
07.10.2023 - 16:00 U-14 LİG B GRUBU 2. Hafta ADANA 1954 FK U-14 0 1 SEYHAN BELEDİYESPOR U-14
07.10.2023 - 14:30 U-14 LİG H GRUBU 2. Hafta ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ U-14 5 2 SİMERANYA SPOR U-14
03.10.2023 - 13:00 U-14 LİG E GRUBU 2. Hafta ADA SPOR U-14 1 1 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ U-14
01.10.2023 - 20:30 1. AMATÖR LİG B GRUBU 2. Hafta GAZİPAŞASPOR 0 5 HEDEF 01 SPOR
01.10.2023 - 19:30 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 4. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U-18 7 1 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-18
01.10.2023 - 18:30 1. AMATÖR LİG B GRUBU 2. Hafta SARIÇAMGÜCÜ 2 3 SARIÇAM KILIÇLI 1965
01.10.2023 - 13:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 2. Hafta TOROS DEMİR SPOR 2 5 ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR
01.10.2023 - 11:00 U-16 LİG B GRUBU 1. Hafta ANADOLU 19 MAYIS U-16 0 4 GENÇLERBİRLİĞİ U-16
30.09.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 2. Hafta SEYHANSPOR 2 2 GENÇLERBİRLİĞİ
30.09.2023 - 17:30 U-16 LİG A-GRUBU 1. Hafta ASLAN SPOR U-16 1 3 ADANA 5 OCAK FK U-16
30.09.2023 - 12:30 U-16 LİG C GRUBU 1. Hafta ADANA 1954 FK U-16 13 0 SEYHAN DEMİRSPOR U-16
30.09.2023 - 10:30 U-16 LİG B GRUBU 1. Hafta TOROS DEMİR SPOR U-16 0 6 YEŞİLEVLERSPOR U-16
24.09.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 1. Hafta YEŞİLEVLERSPOR 6 0 SARIÇAM BELEDİYESPOR
24.09.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 1. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 0 4 ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ
24.09.2023 - 16:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 1. Hafta KAZİME ÖZLER SPOR 1 2 CEYHANGÜCÜ
23.09.2023 - 16:30 U-14 LİG D GRUBU 1. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ U-14 1 1 TOROS SPOR U-14
23.09.2023 - 15:00 U-14 LİG D GRUBU 1. Hafta GÜLBAHÇESİ SPOR U-14 2 3 MAVİ ŞİMŞEKLER U-14
23.09.2023 - 13:30 U-14 LİG G GRUBU 1. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-14 1 7 TOROSLAR 1922 U-14
23.09.2023 - 12:00 U-14 LİG F GRUBU 1. Hafta YÜREĞİR SPOR U-14 2 9 YÜZÜNCÜYILSPOR U-14
22.09.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 1. Hafta YÜKSEL GENÇLİK SPOR 4 0 ALADAĞGÜCÜ



Amatör Ligler

SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONLAR GRUBU SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP 1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP 1. AMATÖR LİG A GRUBU 1. AMATÖR LİG B GRUBU 1. AMATÖR LİG C GRUBU 1. AMATÖR LİG D GRUBU U-18 LİGİ ŞAMPİYONLAR GRUBU U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP U-18 1. LİG BEYAZ GRUP U-18 2.LİGİ YÜKSELME GRUBU U-18 2.LİG A GRUBU U-18 2.LİG B GRUBU U-18 2.LİG C GRUBU U-18 2.LİG D GRUBU U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP U-17 LİG A GRUBU U-17 LİG B GRUBU U-17 LİG C GRUBU U-17 LİG D GRUBU U-17 LİG E GRUBU U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP U-16 LİG A-GRUBU U-16 LİG B GRUBU U-16 LİG C GRUBU U-16 LİG D GRUBU U-16 LİG E GRUBU U-16 LİG F GRUBU U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU U-15 LİG A GRUBU U-15 LİG B GRUBU U-15 LİG C GRUBU U-15 LİG D GRUBU U-15 LİG E GRUBU U-15 LİG F GRUBU U-15 LİG G GRUBU U-15 LİG H GRUBU U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP U-14 LİG A-GRUBU U-14 LİG B GRUBU U-14 LİG C GRUBU U-14 LİG D GRUBU U-14 LİG E GRUBU U-14 LİG F GRUBU U-14 LİG G GRUBU U-14 LİG H GRUBU U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU U-13 LİG A GRUBU U-13 LİG B GRUBU U-13 LİG C GRUBU U-13 LİG D GRUBU U-13 LİG E GRUBU U-13 LİG F GRUBU U-13 LİG G GRUBU U-13 LİG H GRUBU U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP U-12 LİG A GRUBU U-12 LİG B GRUBU U-12 LİG C GRUBU U-12 LİG D GRUBU U-12 LİG E GRUBU U-12 LİG F GRUBU U-12 LİG G GRUBU U-12 LİG H GRUBU U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU U-11 LİG A GRUBU U-11 LİG B GRUBU U-11 LİG C GRUBU U-11 LİG D GRUBU U-11 LİG E GRUBU U-11 LİG F GRUBU U-11 LİG G GRUBU U-11 LİG H GRUBU