Kazım Karabekir Mah. 4262 Sok. Yüreğir 0322 344 44 27 YÜREĞİR/ADANA Seyirci Kapasite 750 01


KAYHAN KAYNAK VE KARDEŞLERİ STADI
Kazım Karabekir Mah. 4262 Sok. Yüreğir 0322 344 44 27
YÜREĞİR/ADANA
Seyirci Kapasite 750
01


Bu staddaki maçlar;

Maç Tarihi Bulunduğu Lig Hafta Ev Sahibi Takım Ev Sahibi Skor Deplasman Skor Deplasman Takım
18.05.2024 - 12:30 U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU 1. Hafta ADANASPOR A.Ş U13 2 0 KUZEY ADANASPOR U13
16.05.2024 - 20:00 U-18 2.LİG B GRUBU 17. Hafta BAKLALISPOR U-18 2 0 YEŞİLEVLERSPOR U-18
16.05.2024 - 18:00 U-18 2.LİG D GRUBU 17. Hafta HEDEF 01 SPOR U-18 0 1 TOROSLAR 1922 SPOR U-18
16.05.2024 - 16:00 U-18 2.LİG D GRUBU 17. Hafta SEYHANSPOR U-18 2 7 KARŞIYAKASPOR U-18
14.05.2024 - 18:00 U-13 LİG A GRUBU 9. Hafta ADANA MASSE SPOR U-13 10 0 REŞATBEYSPOR U-13
13.05.2024 - 16:00 U-18 2.LİG C GRUBU 16. Hafta ADANA 5 OCAK FK U-18 2 5 KOZAN İMAR SPOR U-18
12.05.2024 - 19:00 U-18 2.LİG A GRUBU 16. Hafta ADANA YÜREĞİR GÜCÜ U-18 6 3 SEYHANGÜCÜ U-18
12.05.2024 - 17:00 U-18 2.LİG D GRUBU 16. Hafta KARŞIYAKASPOR U-18 0 1 HEDEF 01 SPOR U-18
12.05.2024 - 15:00 U-18 2.LİG A GRUBU 16. Hafta ADALETGÜCÜ U-18 6 0 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-18
11.05.2024 - 16:30 U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 4. Hafta GÜLPINAR SPOR U17 0 6 ADALETGÜCÜ U17
11.05.2024 - 14:30 U-13 LİG A GRUBU 9. Hafta CEYHANGÜCÜ U-13 1 8 ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-13
11.05.2024 - 13:00 U-13 LİG D GRUBU 9. Hafta TOROS SPOR U-13 3 1 KARTALSPOR U-13
11.05.2024 - 13:00 U-13 LİG D GRUBU 9. Hafta ÇUK.AKDENİZ SPOR U-13 1 2 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-13
11.05.2024 - 11:30 U-13 LİG A GRUBU 9. Hafta SİMERANYASPOR U-13 1 1 YÜZÜNCÜYILSPOR U-13
11.05.2024 - 10:00 U-13 LİG C GRUBU 9. Hafta HEDEF 01 SPOR U-13 4 1 GÜLPINARSPOR U-13
09.05.2024 - 20:00 U-18 2.LİG D GRUBU 15. Hafta SEYHANSPOR U-18 0 13 YÜZÜNCÜYILSPOR U-18
09.05.2024 - 18:00 U-18 2.LİG C GRUBU 15. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR U-18 3 2 SİMERANYASPOR U-18
09.05.2024 - 16:00 U-18 2.LİG B GRUBU 15. Hafta KİREMİTHANE SPOR U-18 1 5 DAĞLIOĞLU SPOR U-18
06.05.2024 - 18:00 U-13 LİG C GRUBU 8. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-13 2 1 TOROSLAR 1922 SPOR U-13
05.05.2024 - 20:00 U-18 2.LİG C GRUBU 14. Hafta SİMERANYASPOR U-18 0 1 DEVECİ GENÇLİK U-18
05.05.2024 - 18:00 U-18 2.LİG A GRUBU 14. Hafta ADANA YÜREĞİR GÜCÜ U-18 2 4 ÇUK.KOZA SPOR U-18
05.05.2024 - 11:00 U-18 2.LİG B GRUBU 14. Hafta KILIÇLI SPOR U-18 3 6 YEŞİLEVLERSPOR U-18
04.05.2024 - 19:00 U-13 LİG E GRUBU 8. Hafta ADA SPOR U-13 0 5 ASLAN SPOR U-13
04.05.2024 - 17:00 U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 3. Hafta SULUCA ORGANİZE SANAYİ U17 2 2 B.ADANA 1954 FK 17
04.05.2024 - 15:00 U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 3. Hafta SEYHAN DEMİR SPOR U17 0 0 ÇUKUROVA GENÇLİK U17
04.05.2024 - 11:30 U-13 LİG B GRUBU 8. Hafta DAĞLIOĞLU SPOR U-13 0 2 SARIÇAM DEMİRSPOR U-13
04.05.2024 - 10:00 U-13 LİG B GRUBU 8. Hafta SEYHANSPOR U-13 0 8 SEYHAN KURTULUŞSPOR U-13
02.05.2024 - 20:00 U-18 2.LİG D GRUBU 13. Hafta SEYHANSPOR U-18 0 6 BEŞOCAK DEMİRSPOR U-18
02.05.2024 - 18:00 U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 2. Hafta GÜLPINAR SPOR U17 2 7 TOROSLAR 1O22 SPOR U17
02.05.2024 - 18:00 U-18 2.LİG C GRUBU 13. Hafta DEVECİ GENÇLİK U-18 3 0 ADANA 5 OCAK FK U-18
02.05.2024 - 18:00 U-18 2.LİG C GRUBU 13. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR U-18 0 5 ÇUK.GENÇLİK SPOR U-18
02.05.2024 - 16:00 U-18 2.LİG B GRUBU 13. Hafta KİREMİTHANE SPOR U-18 2 6 İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-18
01.05.2024 - 16:00 U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 2. Hafta ÇUKUROVA SPOR U17 0 3 SEYHAN BELEDIYE SPOR U17
29.04.2024 - 18:00 U-13 LİG A GRUBU 7. Hafta ÇUK.PRESS H.BAHÇE SPOR U-13 0 2 ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-13
28.04.2024 - 18:00 U-13 LİG B GRUBU 7. Hafta GÜLBAHÇESİ SPOR U-13 6 0 DAĞLIOĞLU SPOR U-13
28.04.2024 - 11:30 U-13 LİG A GRUBU 7. Hafta YENİBEYGÜCÜ U-13 1 5 REŞATBEYSPOR U-13
28.04.2024 - 10:00 U-13 LİG B GRUBU 7. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-13 0 10 Y.AD.DEMİRSPOR U-13
27.04.2024 - 16:00 U-13 LİG H GRUBU 7. Hafta KUZEY ADANASPOR U-13 2 0 SEYHAN DEMİRSPOR U-13
27.04.2024 - 14:30 U-13 LİG H GRUBU 7. Hafta KUZEY ATLAS SPOR U-13 1 1 AD.YÜREĞİR GÜCÜ U-13
27.04.2024 - 13:00 U-13 LİG G GRUBU 7. Hafta SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-13 0 2 YÜREGİR ATAKENTSPOR U-13
27.04.2024 - 11:30 U-13 LİG E GRUBU 7. Hafta DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-13 0 5 B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-13
27.04.2024 - 10:00 U-13 LİG C GRUBU 7. Hafta RAMAYSPOR U-13 3 2 GENÇLERBİRLİĞİ U-13
26.04.2024 - 20:00 U-18 2.LİG C GRUBU 12. Hafta ÇUK.GENÇLİK SPOR U-18 1 1 DEVECİ GENÇLİK U-18
26.04.2024 - 18:00 U-18 2.LİG A GRUBU 12. Hafta ADANA YÜREĞİR GÜCÜ U-18 0 0 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-18
26.04.2024 - 17:00 U-18 2.LİG D GRUBU 12. Hafta BEŞOCAK DEMİRSPOR U-18 3 6 HEDEF 01 SPOR U-18
26.04.2024 - 16:00 U-18 2.LİG D GRUBU 12. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-18 0 0 TOROSLAR 1922 SPOR U-18
23.04.2024 - 20:00 U-18 2.LİG D GRUBU 11. Hafta KARŞIYAKASPOR U-18 5 3 YÜZÜNCÜYILSPOR U-18
23.04.2024 - 18:00 U-18 2.LİG D GRUBU 11. Hafta HEDEF 01 SPOR U-18 10 2 SEYHANSPOR U-18
23.04.2024 - 16:00 U-18 2.LİG B GRUBU 11. Hafta KILIÇLI SPOR U-18 1 11 DAĞLIOĞLU SPOR U-18
23.04.2024 - 14:00 U-18 2.LİG B GRUBU 11. Hafta BAKLALISPOR U-18 6 2 KİREMİTHANE SPOR U-18
22.04.2024 - 18:00 U-13 LİG C GRUBU 6. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-13 0 2 HEDEF 01 SPOR U-13
21.04.2024 - 18:00 U-13 LİG F GRUBU 6. Hafta AKKAPISPOR U-13 0 4 KOZANSPOR FK U-13
20.04.2024 - 17:00 U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 1. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U17 5 0 ÇUKUROVA GENÇLİK U17
20.04.2024 - 13:00 U-13 LİG A GRUBU 6. Hafta SİMERANYASPOR U-13 2 2 CEYHANGÜCÜ U-13
20.04.2024 - 11:30 U-13 LİG B GRUBU 6. Hafta Y.AD.DEMİRSPOR U-13 9 0 GÜLBAHÇESİ SPOR U-13
20.04.2024 - 10:00 U-13 LİG C GRUBU 6. Hafta YAPI MESLEK SPOR U-13 1 2 GÜLPINARSPOR U-13
17.04.2024 - 19:00 U-18 2.LİG A GRUBU 10. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-18 1 5 ADALETGÜCÜ U-18
17.04.2024 - 17:00 U-18 2.LİG A GRUBU 10. Hafta ÇUK.KOZA SPOR U-18 3 0 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-18
09.04.2024 - 15:00 U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 1. Hafta SULUCA ORGANİZE SANAYİ U17 3 3 SEYHAN DEMİR SPOR U17
08.04.2024 - 18:00 U-18 2.LİG D GRUBU 9. Hafta HEDEF 01 SPOR U-18 3 1 İNCİRLİKSPOR U-18
08.04.2024 - 16:00 U-18 2.LİG B GRUBU 9. Hafta BAKLALISPOR U-18 2 3 CEYHANGÜCÜ U-18
08.04.2024 - 14:00 U-18 2.LİG D GRUBU 9. Hafta SEYHANSPOR U-18 0 9 TOROSLAR 1922 SPOR U-18
07.04.2024 - 16:30 U-13 LİG G GRUBU 5. Hafta KARAİSALISPOR U-13 2 5 YÜREGİR ATAKENTSPOR U-13
07.04.2024 - 11:30 U-13 LİG B GRUBU 5. Hafta ÇUKUROVASPOR U-13 0 7 Y.AD.DEMİRSPOR U-13
06.04.2024 - 19:00 U-13 LİG E GRUBU 5. Hafta ASLAN SPOR U-13 6 2 KAZİME ÖZLER SPOR U-13
06.04.2024 - 17:30 U-13 LİG F GRUBU 5. Hafta GÜNEŞLİSPOR U-13 1 14 B.ADANA 1954 FK U-13
06.04.2024 - 16:00 U-13 LİG D GRUBU 5. Hafta ÇUK.GENÇLİK SPOR U-13 11 0 VEFA 01 SPOR U-13
06.04.2024 - 14:30 U-13 LİG D GRUBU 5. Hafta ÇUK.BELEDİYESPOR U-13 7 1 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-13
06.04.2024 - 13:00 U-13 LİG C GRUBU 5. Hafta HEDEF 01 SPOR U-13 7 1 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-13
06.04.2024 - 11:30 U-13 LİG B GRUBU 5. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-13 0 0 SEYHAN KURTULUŞSPOR U-13
06.04.2024 - 10:00 U-13 LİG A GRUBU 5. Hafta ÇUK.PRESS H.BAHÇE SPOR U-13 0 1 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-13
05.04.2024 - 20:00 U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU 3. Hafta KOZAN İMAR SPOR U-15 4 0 ADANA YÜREĞİR GÜCÜ U-15
05.04.2024 - 18:30 U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU 3. Hafta KANARYASPOR U-15 2 0 B.ADANA 1954 FK U-15
04.04.2024 - 20:00 U-13 LİG F GRUBU 4. Hafta AKKAPISPOR U-13 2 4 ÇUK.KOZA SPOR U-13
04.04.2024 - 18:00 U-18 2.LİG D GRUBU 8. Hafta KARŞIYAKASPOR U-18 7 2 SEYHANSPOR U-18
04.04.2024 - 17:00 U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU 3. Hafta GÜLPINARSPOR U-15 2 1 BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-15
04.04.2024 - 16:00 U-18 2.LİG C GRUBU 8. Hafta SİMERANYASPOR U-18 1 4 KOZAN İMAR SPOR U-18
03.04.2024 - 19:00 U-18 2.LİG A GRUBU 8. Hafta ADALETGÜCÜ U-18 7 0 SEYHAN DEMİRSPOR U-18
03.04.2024 - 16:00 U-18 LİGİ ŞAMPİYONLAR GRUBU 5. Hafta GÜLPINARSPOR U18 0 7 SEYHAN BELEDİYESPOR U18
02.04.2024 - 20:00 U-13 LİG F GRUBU 4. Hafta GÜNEŞLİSPOR U-13 5 3 AD.TAŞKÖPRÜSPOR U-13
02.04.2024 - 18:30 U-13 LİG F GRUBU 4. Hafta B.ADANA 1954 FK U-13 1 0 KOZANSPOR FK U-13
02.04.2024 - 17:00 U-13 LİG E GRUBU 4. Hafta DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-13 0 9 ASLAN SPOR U-13
01.04.2024 - 17:00 U-13 LİG A GRUBU 4. Hafta SİMERANYASPOR U-13 5 2 ÇUK.PRESS H.BAHÇE SPOR U-13
01.04.2024 - 15:30 U-13 LİG C GRUBU 4. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-13 3 2 GÜLPINARSPOR U-13
01.04.2024 - 14:00 U-13 LİG A GRUBU 4. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-13 2 0 YENİBEYGÜCÜ U-13
30.03.2024 - 18:00 U-17 LİG B GRUBU 9. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR U-17 0 8 CEYHAN DOĞAN SPOR U-17
30.03.2024 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONLAR GRUBU 5. Hafta ANADOLU 19 MAIS 3 6 BAKLALISPOR
30.03.2024 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONLAR GRUBU 5. Hafta KARATAŞ BELEDİYESPOR 4 2 SEYHANGÜCÜ
30.03.2024 - 12:30 U-13 LİG B GRUBU 4. Hafta SEYHAN KURTULUŞSPOR U-13 1 0 GÜLBAHÇESİ SPOR U-13
30.03.2024 - 12:00 U-17 LİG A GRUBU 9. Hafta ADALETGÜCÜ U-17 3 1 ALADAĞGÜCÜ U-17
30.03.2024 - 10:00 U-17 LİG B GRUBU 9. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-17 2 5 ADANA 5 OCAK FK U-17
29.03.2024 - 20:00 U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU 2. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-15 0 3 SEYHAN BELEDİYESPOR U-15
29.03.2024 - 18:30 U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU 2. Hafta ADANA MASSE SPOR U-15 0 4 YILDIRIM DEMİR 01 U-15
29.03.2024 - 17:00 U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU 2. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-15 2 0 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-15
28.03.2024 - 17:00 U-18 2.LİG D GRUBU 7. Hafta BEŞOCAK DEMİRSPOR U-18 2 4 YÜZÜNCÜYILSPOR U-18
27.03.2024 - 20:00 U-13 LİG G GRUBU 3. Hafta AD.YILDIRIMSPOR U-13 0 7 YÜREGİR ATAKENTSPOR U-13
27.03.2024 - 18:00 U-18 2.LİG B GRUBU 7. Hafta BAKLALISPOR U-18 5 0 KILIÇLI SPOR U-18
27.03.2024 - 16:00 U-18 2.LİG D GRUBU 7. Hafta HEDEF 01 SPOR U-18 4 2 KARŞIYAKASPOR U-18
26.03.2024 - 20:00 U-13 LİG D GRUBU 3. Hafta KARTALSPOR U-13 1 1 VEFA 01 SPOR U-13
26.03.2024 - 18:30 U-13 LİG D GRUBU 3. Hafta KARATAŞ BELEDİYESPOR U-13 3 1 ÇUK.DEMİRSPOR U-13
25.03.2024 - 20:00 U-13 LİG C GRUBU 3. Hafta HEDEF 01 SPOR U-13 2 2 TOROSLAR 1922 SPOR U-13
25.03.2024 - 18:30 U-13 LİG C GRUBU 3. Hafta YAPI MESLEK SPOR U-13 0 1 GENÇLERBİRLİĞİ U-13
24.03.2024 - 18:00 U-17 LİG D GRUBU 8. Hafta ÇUK.BELEDİYESPOR U-17 1 1 YÜREGİR ATAKENTSPOR U-17
24.03.2024 - 10:00 U-13 LİG B GRUBU 3. Hafta DAĞLIOĞLU SPOR U-13 0 17 Y.AD.DEMİRSPOR U-13
23.03.2024 - 18:00 U-17 LİG D GRUBU 8. Hafta ÇUKUROVASPOR U-17 2 0 YILDIRIM DEMİR 01 U-17
23.03.2024 - 12:00 U-17 LİG E GRUBU 8. Hafta ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-17 0 5 B.ADANA 1954 FK U-17
23.03.2024 - 10:00 U-17 LİG B GRUBU 8. Hafta DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-17 7 2 SARIÇAM DEMİRSPOR U-17
22.03.2024 - 20:00 U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU 1. Hafta KARATAŞ BELEDİYESPOR U-15 1 0 DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-15
22.03.2024 - 18:30 U-13 LİG G GRUBU 2. Hafta SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-13 1 5 YILDIRIM DEMİR 01 U-13
22.03.2024 - 18:30 U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU 1. Hafta YAPI MESLEK SPOR U-15 4 1 YEŞİLEVLERSPOR U-15
22.03.2024 - 17:00 U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU 1. Hafta YILDIRIM DEMİR 01 U-15 3 0 YÜREGİR ATAKENTSPOR U-15
22.03.2024 - 17:00 U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU 1. Hafta İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-15 0 1 BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-15
22.03.2024 - 17:00 U-18 2.LİG B GRUBU 6. Hafta DAĞLIOĞLU SPOR U-18 3 1 KİREMİTHANE SPOR U-18
21.03.2024 - 20:00 U-18 2.LİG C GRUBU 6. Hafta SİMERANYASPOR U-18 7 2 YÜREGİR DEMİRSPOR U-18
21.03.2024 - 18:00 U-18 2.LİG C GRUBU 6. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) 1 5 DEVECİ GENÇLİK U-18
21.03.2024 - 16:00 U-18 2.LİG C GRUBU 6. Hafta ÇUK.GENÇLİK SPOR U-18 1 4 KOZAN İMAR SPOR U-18
20.03.2024 - 20:00 U-13 LİG G GRUBU 2. Hafta GAZİPAŞASPOR U-13 0 14 YÜREGİR ATAKENTSPOR U-13
20.03.2024 - 18:00 U-18 2.LİG D GRUBU 6. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-18 14 1 SEYHANSPOR U-18
20.03.2024 - 16:00 U-18 2.LİG A GRUBU 6. Hafta ADANA YÜREĞİR GÜCÜ U-18 3 2 SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-18
19.03.2024 - 20:00 U-13 LİG E GRUBU 2. Hafta KAZİME ÖZLER SPOR U-13 3 1 AKIN SPOR U-13
19.03.2024 - 18:30 U-13 LİG F GRUBU 2. Hafta GÜNEŞLİSPOR U-13 1 5 AKKAPISPOR U-13
18.03.2024 - 20:00 U-13 LİG D GRUBU 2. Hafta ÇUK.AKDENİZ SPOR U-13 1 2 KARTALSPOR U-13
18.03.2024 - 18:30 U-13 LİG C GRUBU 2. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-13 0 5 YAPI MESLEK SPOR U-13
17.03.2024 - 17:00 U-13 LİG A GRUBU 2. Hafta SİMERANYASPOR U-13 0 4 REŞATBEYSPOR U-13
16.03.2024 - 19:00 U-17 LİG D GRUBU 7. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-17 1 2 ÇUKUROVASPOR U-17
16.03.2024 - 15:00 U-17 LİG B GRUBU 7. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR U-17 1 1 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-17
16.03.2024 - 12:13 U-17 LİG C GRUBU 7. Hafta HEDEF 01 SPOR U-17 8 2 ÇUK.KOZA SPOR U-17
15.03.2024 - 20:00 U-13 LİG H GRUBU 1. Hafta AD.YÜREĞİR GÜCÜ U-13 3 0 SİNANPAŞASPOR U-13(LİGDEN ÇEKİLDİ)
15.03.2024 - 18:30 U-13 LİG G GRUBU 1. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-13 3 0 İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-13(LİGDEN ÇEKİLDİ)
14.03.2024 - 20:00 U-18 2.LİG C GRUBU 5. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR U-18 2 6 ADANA 5 OCAK FK U-18
14.03.2024 - 18:00 U-18 2.LİG A GRUBU 5. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-18 2 8 CEYHAN DOĞAN SPOR U-18
14.03.2024 - 16:00 U-18 2.LİG B GRUBU 5. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-18 3 0 KILIÇLI SPOR U-18
13.03.2024 - 20:00 U-18 2.LİG B GRUBU 5. Hafta BAKLALISPOR U-18 2 0 DAĞLIOĞLU SPOR U-18
13.03.2024 - 18:00 U-18 2.LİG D GRUBU 5. Hafta HEDEF 01 SPOR U-18 2 1 YÜZÜNCÜYILSPOR U-18
13.03.2024 - 16:00 U-18 2.LİG D GRUBU 5. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR U-18 3 2 KARŞIYAKASPOR U-18
12.03.2024 - 20:00 U-13 LİG F GRUBU 1. Hafta MAVİ ŞİMŞEKLER U-13 4 0 GÜNEŞLİSPOR U-13
12.03.2024 - 18:30 U-13 LİG D GRUBU 1. Hafta KARATAŞ BELEDİYESPOR U-13 1 0 VEFA 01 SPOR U-13
12.03.2024 - 17:00 U-13 LİG G GRUBU 1. Hafta AD.YILDIRIMSPOR U-13 2 3 SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-13
11.03.2024 - 20:00 U-13 LİG E GRUBU 1. Hafta AKIN SPOR U-13 3 0 DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-13
11.03.2024 - 18:30 U-13 LİG C GRUBU 1. Hafta KANARYASPOR U-13 6 0 TOROSLAR 1922 SPOR U-13
11.03.2024 - 17:00 U-13 LİG A GRUBU 1. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-13 0 1 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-13
10.03.2024 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONLAR GRUBU 2. Hafta ANADOLU 19 MAIS 1 2 KARATAŞ BELEDİYESPOR
10.03.2024 - 11:30 U-15 LİG D GRUBU 7. Hafta HEDEF 01 SPOR U-15 1 4 YILDIRIM DEMİR 01 U-15
09.03.2024 - 19:00 U-15 LİG E GRUBU 7. Hafta SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-15 7 1 İNCİRLİKSPOR U-15
09.03.2024 - 17:30 U-15 LİG B GRUBU 7. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-15 0 3 ÇUK.DEMİRSPOR U-15
09.03.2024 - 16:00 U-15 LİG B GRUBU 7. Hafta ÇUKUROVASPOR U-15 3 0 KOZAN ESNAF SPOR U-15
09.03.2024 - 16:00 U-15 LİG D GRUBU 7. Hafta ÇUK.DEMİR ORDU U-15 1 1 TOROS SPOR U-15
09.03.2024 - 14:30 U-15 LİG G GRUBU 7. Hafta KUZEY ADANASPOR U-15 0 5 SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-15
09.03.2024 - 13:00 U-15 LİG F GRUBU 7. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-15 2 2 SARIÇAM DEMİRSPOR U-15
09.03.2024 - 11:30 U-15 LİG B GRUBU 7. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR U-15 0 1 ADANA MASSE SPOR U-15
09.03.2024 - 10:00 U-15 LİG H GRUBU 7. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-15 4 1 YÜREĞİR DEMİRSPOR U-15
08.03.2024 - 18:00 U-18 2.LİG A GRUBU 4. Hafta AKKAPISPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) 0 4 ADALETGÜCÜ U-18
07.03.2024 - 20:00 U-18 2.LİG C GRUBU 4. Hafta ADANA 5 OCAK FK U-18 2 7 DEVECİ GENÇLİK U-18
07.03.2024 - 16:00 U-18 2.LİG C GRUBU 4. Hafta ÇUK.GENÇLİK SPOR U-18 2 0 YÜREGİR DEMİRSPOR U-18
06.03.2024 - 19:00 U-18 2.LİG B GRUBU 4. Hafta KABASAKAL GENÇLİK U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) 1 5 YEŞİLEVLERSPOR U-18
06.03.2024 - 17:00 U-18 2.LİG A GRUBU 4. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-18 3 2 ÇUK.KOZA SPOR U-18
03.03.2024 - 17:00 U-17 LİG B GRUBU 6. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-17 1 4 SİMERANYASPOR U-17
03.03.2024 - 15:00 U-17 LİG A GRUBU 6. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-17 9 2 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-17
03.03.2024 - 10:00 U-17 LİG A GRUBU 6. Hafta TOROS DEMİRSPOR U-17 0 5 ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-17
02.03.2024 - 18:00 1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP 3. Hafta GÜNEŞLİSPOR 2 3 GENÇLERBİRLİĞİ
02.03.2024 - 16:00 1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP 3. Hafta ÇUKUROVASPOR 3 2 KILIÇLISPOR
02.03.2024 - 14:00 U-17 LİG D GRUBU 6. Hafta BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-17 0 6 YÜREGİR ATAKENTSPOR U-17
02.03.2024 - 12:00 U-17 LİG A GRUBU 6. Hafta ADALETGÜCÜ U-17 3 0 ÇUK.PRESS H.BAHÇE SPOR U-17
02.03.2024 - 10:00 U-17 LİG B GRUBU 6. Hafta ADANA 5 OCAK FK U-17 1 3 YÜREGİR DEMİRSPOR U-17
29.02.2024 - 20:00 U-18 2.LİG D GRUBU 3. Hafta HEDEF 01 SPOR U-18 2 0 BEŞOCAK DEMİRSPOR U-18
29.02.2024 - 20:00 U-18 2.LİG D GRUBU 3. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR U-18 3 2 YÜZÜNCÜYILSPOR U-18
29.02.2024 - 18:00 U-18 2.LİG A GRUBU 3. Hafta ÇUK.KOZA SPOR U-18 4 2 SEYHANGÜCÜ U-18
29.02.2024 - 16:00 U-18 2.LİG C GRUBU 3. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) 0 2 SİMERANYASPOR U-18
28.02.2024 - 18:00 U-18 2.LİG B GRUBU 3. Hafta BAKLALISPOR U-18 1 4 İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-18
28.02.2024 - 16:00 U-18 2.LİG B GRUBU 3. Hafta KILIÇLI SPOR U-18 4 7 KABASAKAL GENÇLİK U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ)
25.02.2024 - 19:00 U-15 LİG B GRUBU 6. Hafta TOROS DEMİRSPOR U-15 2 2 SEYHAN DEMİRSPOR U-15
25.02.2024 - 17:00 1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP 2. Hafta KILIÇLISPOR 9 1 GAZİPAŞASPOR
25.02.2024 - 11:30 U-15 LİG B GRUBU 6. Hafta ÇUK.DEMİRSPOR U-15 5 0 ÇUKUROVASPOR U-15
25.02.2024 - 10:00 U-15 LİG F GRUBU 6. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-15 0 0 AD.YÜREĞİR GÜCÜ U-15
24.02.2024 - 19:00 U-15 LİG G GRUBU 6. Hafta GÜNEY ADANASPOR U-15 1 3 KUZEY ADANASPOR U-15
24.02.2024 - 17:30 U-15 LİG E GRUBU 6. Hafta SEYHANSPOR U-15 0 6 YAPI MESLEK SPOR U-15
24.02.2024 - 16:00 U-15 LİG D GRUBU 6. Hafta KARTALSPOR U-15 0 3 HEDEF 01 SPOR U-15
24.02.2024 - 14:30 U-15 LİG F GRUBU 6. Hafta T.DURA DEDE SPOR U-15 0 11 GENÇLERBİRLİĞİ U-15
24.02.2024 - 13:00 U-15 LİG A GRUBU 6. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-15 0 1 İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-15
24.02.2024 - 11:30 U-15 LİG H GRUBU 6. Hafta YÜREĞİR DEMİRSPOR U-15 0 8 B.ADANA 1954 FK U-15
24.02.2024 - 10:00 U-15 LİG C GRUBU 6. Hafta SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-15 1 9 ÇUK.GENÇLİK SPOR U-15
22.02.2024 - 19:00 U-18 2.LİG C GRUBU 2. Hafta ADANA 5 OCAK FK U-18 4 0 YÜREGİR ATAKENTSPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ)
22.02.2024 - 17:00 U-18 2.LİG D GRUBU 2. Hafta KANARYASPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) 2 7 TOROSLAR 1922 SPOR U-18
21.02.2024 - 20:00 U-18 2.LİG A GRUBU 2. Hafta ADANA YÜREĞİR GÜCÜ U-18 2 2 ADALETGÜCÜ U-18
21.02.2024 - 18:00 U-18 2.LİG A GRUBU 2. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-18 1 0 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-18
21.02.2024 - 16:00 U-18 2.LİG A GRUBU 2. Hafta ÇUK.KOZA SPOR U-18 4 2 SEYHAN DEMİRSPOR U-18
18.02.2024 - 18:30 U-17 LİG D GRUBU 5. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-17 2 2 SEYHAN DEMİRSPOR U-17
18.02.2024 - 16:30 U-17 LİG A GRUBU 5. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-17 0 20 ADALETGÜCÜ U-17
17.02.2024 - 18:00 U-17 LİG C GRUBU 5. Hafta HEDEF 01 SPOR U-17 1 0 YENİBEYGÜCÜ U-17
17.02.2024 - 16:00 U-17 LİG E GRUBU 5. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-17 3 11 B.ADANA 1954 FK U-17
17.02.2024 - 10:00 U-17 LİG B GRUBU 5. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR U-17 1 4 DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-17
15.02.2024 - 19:00 U-18 2.LİG D GRUBU 1. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR U-18 3 1 BEŞOCAK DEMİRSPOR U-18
15.02.2024 - 17:00 U-18 2.LİG D GRUBU 1. Hafta KARŞIYAKASPOR U-18 13 1 KANARYASPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ)
14.02.2024 - 20:00 U-18 2.LİG B GRUBU 1. Hafta KILIÇLI SPOR U-18 2 2 ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ)
14.02.2024 - 18:00 U-18 2.LİG B GRUBU 1. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-18 0 3 İMAMOĞLU BELEDİYESPOR U-18
14.02.2024 - 16:00 U-18 2.LİG B GRUBU 1. Hafta KABASAKAL GENÇLİK U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) 0 0 DAĞLIOĞLU SPOR U-18
13.02.2024 - 19:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 5. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U16 0 5 GENÇLERBİRLİĞİ U16
13.02.2024 - 17:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 5. Hafta KANARYASPOR U16 2 0 YILDIRIM DEMİR 01 U16
11.02.2024 - 19:00 U-15 LİG A GRUBU 5. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-15 5 1 SEYHAN KURTULUŞSPOR U-15
11.02.2024 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 14. Hafta YAPI MESLEK SPOR 3 2 İNCİRLİKSPOR
10.02.2024 - 20:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 18. Hafta SİMERANYA SPOR 4 3 PTT EVLERİ SPOR
10.02.2024 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 14. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR 2 12 POZANTI BELEDİYE SPOR
10.02.2024 - 16:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 18. Hafta BEŞ OCAK DEMİR 6 3 YÜZÜNCÜYILSPOR
08.02.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 4. Hafta YILDIRIM DEMİR 01 U16 7 1 KOZAN ESNAF SPOR U16
07.02.2024 - 19:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 14. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18 0 2 ADANA 1954 FK U-18
07.02.2024 - 17:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 14. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18 2 4 SEYHAN BELEDİYESPOR U-18
06.02.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 4. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U16 5 0 B.SEHİR BELEDİYESPOR U16
05.02.2024 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 13. Hafta KABASAKAL GENÇLİK SPOR 5 0 YÜREGİR DEMİRSPOR
04.02.2024 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 13. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR 3 3 ÇUK.PRESS HAVUZLUBAHÇE
03.02.2024 - 20:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 17. Hafta ALADAĞGÜCÜ 7 2 AKKAPISPOR
03.02.2024 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 13. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ 0 13 ADALETGÜCÜ
03.02.2024 - 16:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 17. Hafta GAZİPAŞASPOR 3 0 KOZAN ESNAF SPOR
02.02.2024 - 19:00 U-15 LİG C GRUBU 4. Hafta ASLAN SPOR U-15 1 6 GÜLPINARSPOR U-15
02.02.2024 - 17:30 U-15 LİG F GRUBU 4. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-15 1 2 AD.YÜREĞİR GÜCÜ U-15
02.02.2024 - 16:00 U-15 LİG F GRUBU 4. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-15 2 2 SİMERANYASPOR U-15
02.02.2024 - 14:30 U-15 LİG F GRUBU 4. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-15 0 3 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-15
02.02.2024 - 13:00 U-15 LİG D GRUBU 4. Hafta BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-15 3 0 B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-15
02.02.2024 - 11:30 U-15 LİG D GRUBU 4. Hafta TOROS SPOR U-15 0 4 HEDEF 01 SPOR U-15
02.02.2024 - 10:00 U-15 LİG E GRUBU 4. Hafta SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-15 5 1 SEYHANSPOR U-15
01.02.2024 - 18:00 U-17 LİG B GRUBU 4. Hafta ADANA 5 OCAK FK U-17 3 4 GÜLPINARSPOR U-17
01.02.2024 - 16:00 U-17 LİG B GRUBU 4. Hafta SİMERANYASPOR U-17 1 10 ÇUK.GENÇLİK SPOR U-17
01.02.2024 - 15:00 U-17 LİG B GRUBU 4. Hafta DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-17 1 1 CEYHAN DOĞAN SPOR U-17
01.02.2024 - 12:00 U-17 LİG B GRUBU 4. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-17 0 4 YÜREGİR DEMİRSPOR U-17
01.02.2024 - 10:00 U-17 LİG D GRUBU 4. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-17 3 0 B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-17
31.01.2024 - 14:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 13. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18 6 2 YENİBEYGÜCÜ U-18
30.01.2024 - 19:00 U-15 LİG B GRUBU 3. Hafta TOROS DEMİRSPOR U-15 1 3 ADANA MASSE SPOR U-15
30.01.2024 - 17:30 U-15 LİG B GRUBU 3. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-15 2 3 TOROSLAR 1922 SPOR U-15
30.01.2024 - 16:00 U-15 LİG C GRUBU 3. Hafta SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-15 1 10 ASLAN SPOR U-15
30.01.2024 - 14:30 U-15 LİG B GRUBU 3. Hafta ÇUK.DEMİRSPOR U-15 0 5 KOZAN ESNAF SPOR U-15
30.01.2024 - 13:00 U-15 LİG B GRUBU 3. Hafta YÜKSEL GENÇLİK SPOR U-15 2 0 ÇUKUROVASPOR U-15
30.01.2024 - 11:30 U-15 LİG A GRUBU 3. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-15 12 0 DAĞLIOĞLU SPOR U-15
30.01.2024 - 10:00 U-15 LİG A GRUBU 3. Hafta AD.YILDIRIMSPOR U-15 1 3 REŞATBEYSPOR U-15
29.01.2024 - 18:00 U-17 LİG E GRUBU 3. Hafta YÜZÜNCÜYILSPOR U-17 0 4 B.ADANA 1954 FK U-17
29.01.2024 - 16:00 U-17 LİG E GRUBU 3. Hafta SEYHANSPOR U-17 3 0 ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-17
29.01.2024 - 14:00 U-17 LİG E GRUBU 3. Hafta KARTALSPOR U-17 1 5 AKKAPISPOR U-17
29.01.2024 - 12:00 U-17 LİG B GRUBU 3. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR U-17 1 1 SİMERANYASPOR U-17
29.01.2024 - 10:00 U-17 LİG C GRUBU 3. Hafta ASLAN SPOR U-17 0 2 GENÇLERBİRLİĞİ U-17
28.01.2024 - 20:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 16. Hafta SARIÇAMGÜCÜ 1 4 GAZİPAŞASPOR
28.01.2024 - 16:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 14. Hafta KUNDURACI ESNAF SPOR 1 9 SEYHAN DEMİRSPOR
28.01.2024 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 12. Hafta CİHANGİR SPOR 2 0 GÜLPINARSPOR
28.01.2024 - 12:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 16. Hafta BEŞ OCAK DEMİR 0 1 HEDEF 01 SPOR
28.01.2024 - 10:00 U-15 LİG E GRUBU 2. Hafta İNCİRLİKSPOR U-15 3 2 SEYHANSPOR U-15
27.01.2024 - 19:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 14. Hafta KAZİME ÖZLER SPOR 1 2 YÜREĞİR SPOR
27.01.2024 - 17:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 14. Hafta SARIÇAM BURUK SPOR 0 15 GÜNEŞLİ SPOR
27.01.2024 - 15:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 16. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR 3 3 PTT EVLERİ SPOR
27.01.2024 - 13:00 U-15 LİG C GRUBU 2. Hafta ÇUK.PRESS H.BAHÇE SPOR U-15 5 1 SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-15
27.01.2024 - 10:00 U-15 LİG A GRUBU 2. Hafta DAĞLIOĞLU SPOR U-15 0 6 SEYHAN KURTULUŞSPOR U-15
26.01.2024 - 19:00 U-15 LİG D GRUBU 2. Hafta ÇUK.DEMİR ORDU U-15 4 3 YÜZÜNCÜYILSPOR U-15
26.01.2024 - 17:30 U-15 LİG D GRUBU 2. Hafta B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-15 1 2 HEDEF 01 SPOR U-15
26.01.2024 - 16:00 U-15 LİG D GRUBU 2. Hafta TOROS SPOR U-15 4 0 KARTALSPOR U-15
26.01.2024 - 14:30 U-15 LİG D GRUBU 2. Hafta BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-15 1 3 YILDIRIM DEMİR 01 U-15
26.01.2024 - 13:00 U-15 LİG H GRUBU 2. Hafta PTT EVLERİ SPOR U-15 1 2 ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-15
26.01.2024 - 11:30 U-15 LİG H GRUBU 2. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-15 4 0 BAKLALISPOR U-15
26.01.2024 - 10:00 U-15 LİG H GRUBU 2. Hafta ÇUK.KOZA SPOR U-15 0 5 YÜREĞİR DEMİRSPOR U-15
25.01.2024 - 18:00 U-17 LİG A GRUBU 2. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-17 6 0 TOROS DEMİRSPOR U-17
25.01.2024 - 16:00 U-17 LİG A GRUBU 2. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-17 1 9 SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-17
25.01.2024 - 14:00 U-17 LİG C GRUBU 2. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-17 4 3 ÇUK.DEMİRSPOR U-17
25.01.2024 - 12:00 U-17 LİG C GRUBU 2. Hafta HEDEF 01 SPOR U-17 1 2 YÜKSEL GENÇLİK SPOR U-17
25.01.2024 - 10:00 U-17 LİG D GRUBU 2. Hafta YÜREGİR ATAKENTSPOR U-17 2 1 B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-17
24.01.2024 - 15:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 12. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18 4 5 SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18
24.01.2024 - 13:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 12. Hafta ÇUKUROVA SPOR U-18 0 5 ADANA 1954 FK U-18
23.01.2024 - 19:00 U-15 LİG G GRUBU 1. Hafta GÜNEY ADANASPOR U-15 10 0 AD.TAŞKÖPRÜSPOR U-15
23.01.2024 - 17:30 U-15 LİG H GRUBU 1. Hafta YÜREĞİR DEMİRSPOR U-15 1 2 PTT EVLERİ SPOR U-15
23.01.2024 - 16:00 U-15 LİG B GRUBU 1. Hafta ÇUK.DEMİRSPOR U-15 1 5 YÜKSEL GENÇLİK SPOR U-15
23.01.2024 - 16:00 U-15 LİG H GRUBU 1. Hafta ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-15 3 4 YEŞİLEVLERSPOR U-15
23.01.2024 - 14:30 U-15 LİG H GRUBU 1. Hafta BAKLALISPOR U-15 0 6 B.ADANA 1954 FK U-15
23.01.2024 - 13:00 U-15 LİG F GRUBU 1. Hafta SİMERANYASPOR U-15 0 5 GENÇLERBİRLİĞİ U-15
23.01.2024 - 11:30 U-15 LİG C GRUBU 1. Hafta SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-15 0 15 SEYHAN BELEDİYESPOR U-15
23.01.2024 - 11:30 U-15 LİG F GRUBU 1. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-15 13 0 T.DURA DEDE SPOR U-15
23.01.2024 - 10:00 U-15 LİG B GRUBU 1. Hafta TOROS DEMİRSPOR U-15 3 5 TOROSLAR 1922 SPOR U-15
23.01.2024 - 10:00 U-15 LİG D GRUBU 1. Hafta HEDEF 01 SPOR U-15 10 1 ÇUK.DEMİR ORDU U-15
22.01.2024 - 18:00 U-17 LİG C GRUBU 1. Hafta ÇUK.DEMİRSPOR U-17 5 0 YENİBEYGÜCÜ U-17
22.01.2024 - 16:00 U-17 LİG D GRUBU 1. Hafta ÇUKUROVASPOR U-17 4 0 BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-17
22.01.2024 - 14:00 U-17 LİG C GRUBU 1. Hafta ASLAN SPOR U-17 2 7 KOZAN İMAR SPOR U-17
22.01.2024 - 12:00 U-17 LİG E GRUBU 1. Hafta SEYHANSPOR U-17 2 4 AKKAPISPOR U-17
22.01.2024 - 10:00 U-17 LİG D GRUBU 1. Hafta ÇUK.BELEDİYESPOR U-17 3 2 SEYHAN DEMİRSPOR U-17
21.01.2024 - 19:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 13. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ 0 1 YEŞİLEVLERSPOR
21.01.2024 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 11. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR 0 7 SEYHANGÜCÜ
21.01.2024 - 15:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 11. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR 10 1 DAĞLIOĞLU SPOR
20.01.2024 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 11. Hafta DEVECİ SPOR 4 6 KABASAKAL GENÇLİK SPOR
20.01.2024 - 17:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 13. Hafta SEYHANSPOR 1 2 KILIÇLISPOR
20.01.2024 - 15:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 3. Hafta TOROS SPOR U16 1 4 GENÇLERBİRLİĞİ U16
20.01.2024 - 13:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 3. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U16 5 0 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U16
20.01.2024 - 11:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 3. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U16 2 4 B.SEHİR BELEDİYESPOR U16
17.01.2024 - 18:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 11. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18 2 4 GENÇLERBİRLİĞİ U-18
16.01.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 2. Hafta KOZAN ESNAF SPOR U16 4 2 ÇUKUROVA DEMİR SPOR U16
15.01.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 2. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U16 2 1 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U16
14.01.2024 - 20:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 12. Hafta KUNDURACI ESNAF SPOR 0 11 SEYHANSPOR
14.01.2024 - 18:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 14. Hafta TOROS DEMİR SPOR 1 1 PTT EVLERİ SPOR
14.01.2024 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 10. Hafta KARŞIYAKA SPOR 1 5 İNCİRLİKSPOR
14.01.2024 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 10. Hafta ANADOLU 19 MAYIS SPOR 5 0 ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR
14.01.2024 - 12:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 14. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR 1 9 YÜKSEL GENÇLİK SPOR
13.01.2024 - 20:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 12. Hafta KAZİME ÖZLER SPOR 2 2 GÜNEŞLİ SPOR
13.01.2024 - 16:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 12. Hafta KILIÇLISPOR 1 2 GENÇLERBİRLİĞİ
12.01.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP 1. Hafta KOZAN İMAR SPOR U16 2 2 YILDIRIM DEMİR 01 U16
11.01.2024 - 18:00 U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP 1. Hafta TOROS SPOR U16 1 1 ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U16
10.01.2024 - 19:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 10. Hafta ÇUKUROVA SPOR U-18 7 3 SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18
10.01.2024 - 17:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 10. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U-18 3 0 SEYHAN BELEDİYESPOR U-18
09.01.2024 - 20:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP 3. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR U14 2 5 ÇUK.DEMİR ORDU SPOR U14
09.01.2024 - 18:30 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP 3. Hafta KANARYASPOR U14 2 2 YILDIRIM DEMİR 01 SPOR U14
09.01.2024 - 17:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP 3. Hafta KARATAŞ BELEDİYE SPOR U14 0 2 GÜLPINAR SPOR U14
07.01.2024 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 9. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR 4 0 GÜLPINARSPOR
07.01.2024 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 9. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR 3 0 SEYHAN BELEDİYESPOR
07.01.2024 - 11:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 11. Hafta SEYHANSPOR 7 2 SARIÇAM BELEDİYESPOR
06.01.2024 - 20:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 11. Hafta KİREMİTHANESPOR 5 1 YÜREĞİR SPOR
06.01.2024 - 18:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 13. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR 3 4 ALADAĞGÜCÜ
06.01.2024 - 16:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 13. Hafta KANAL UFUK SPOR 1 3 ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ
06.01.2024 - 14:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP 2. Hafta HEDEF 01 SPOR U14 0 2 KUZEY ATLAS SPOR U14
06.01.2024 - 12:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP 2. Hafta YÜREĞİR ATAKENT SPOR U14 1 7 SEYHAN BELEDİYE SPOR U14
03.01.2024 - 19:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 9. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-18 0 6 ÇUK.PRESS H.BAHÇE U-18
03.01.2024 - 17:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 9. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18 0 3 GÜLPINARSPOR U-18
30.12.2023 - 13:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP 1. Hafta ÇUKUROVASPOR U14 0 0 ÇUK.DEMİR ORDU SPOR U14
30.12.2023 - 11:00 U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP 1. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U14 1 4 GÜLPINAR SPOR U14
27.12.2023 - 19:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 8. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U-18 1 0 ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18
27.12.2023 - 17:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 8. Hafta ADANA 1954 FK U-18 2 2 SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18
24.12.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 10. Hafta KILIÇLISPOR 3 1 YEŞİLEVLERSPOR
24.12.2023 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 8. Hafta KARATAŞ BELEDİYESPOR 2 2 SEYHANGÜCÜ
24.12.2023 - 11:00 U-16 LİG D GRUBU 7. Hafta VEFA 01 SPOR U-16 1 3 CEYHAN DOĞANSPOR U-16
23.12.2023 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 8. Hafta KARŞIYAKA SPOR 2 0 ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR
23.12.2023 - 17:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 10. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR 2 2 GENÇLERBİRLİĞİ
23.12.2023 - 15:00 U-16 LİG D GRUBU 7. Hafta KANARYASPOR U-16 0 2 B.ŞEHİR BELEDİYE SPOR U-16
23.12.2023 - 13:00 U-16 LİG A-GRUBU 7. Hafta ASLAN SPOR U-16 0 3 ALADAĞGÜCÜ U-16
23.12.2023 - 11:00 U-16 LİG C GRUBU 7. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-16 1 9 ÇUK. DEMİRSPOR U-16
20.12.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 11. Hafta PTT EVLERİ SPOR 1 12 SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
20.12.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 9. Hafta MERCİMEKSPOR 2 1 SARIÇAM BELEDİYESPOR
19.12.2023 - 19:00 U-14 LİG G GRUBU 7. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-14 2 0 ŞAKİRPAŞA SPOR U-14
19.12.2023 - 17:30 U-14 LİG E GRUBU 7. Hafta RAMAYSPOR U-14 2 2 ADANA MASSE SPOR U-14
19.12.2023 - 17:30 U-14 LİG F GRUBU 7. Hafta GÜLPINARSPOR U-14 3 3 ÇUKUROVA GENÇLİK SPOR U-14
11.12.2023 - 20:00 U-14 LİG A-GRUBU 7. Hafta GÜNEŞLİ SPOR U-14 3 3 İNCİRLİKSPOR U-14
11.12.2023 - 18:30 U-14 LİG C GRUBU 7. Hafta PINAR CESUR SPOR U-14 3 0 CEYHAN DOĞANSPOR U-14
11.12.2023 - 17:00 U-14 LİG F GRUBU 7. Hafta SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-14 0 14 YÜZÜNCÜYILSPOR U-14
10.12.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 9. Hafta YEŞİLEVLERSPOR 8 0 KUNDURACI ESNAF SPOR
10.12.2023 - 17:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 11. Hafta HEDEF 01 SPOR 1 1 GAZİPAŞASPOR
09.12.2023 - 19:30 1. AMATÖR LİG B GRUBU 11. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 3 2 SARIÇAMGÜCÜ
09.12.2023 - 18:00 U-14 LİG C GRUBU 7. Hafta HEDEF 01 SPOR U-14 6 0 SEYHANSPOR U-14
09.12.2023 - 16:30 U-14 LİG B GRUBU 7. Hafta ADANA 1954 FK U-14 9 0 AKKAPISPOR U-14
09.12.2023 - 11:30 U-14 LİG B GRUBU 7. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-14 2 2 SEYHAN KURTULUŞ U-14
09.12.2023 - 10:00 U-14 LİG F GRUBU 7. Hafta REŞATBEYSPOR U-14 7 4 YÜREĞİR SPOR U-14
03.12.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 10. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR 5 0 SİMERANYA SPOR
03.12.2023 - 16:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 8. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR 1 4 GENÇLERBİRLİĞİ
03.12.2023 - 14:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 10. Hafta GAZİPAŞASPOR 1 0 BEŞ OCAK DEMİR
03.12.2023 - 12:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 8. Hafta KUNDURACI ESNAF SPOR 0 20 KILIÇLISPOR
03.12.2023 - 10:00 U-16 LİG B GRUBU 6. Hafta PTT EVLERİ SPOR U-16 4 3 YÜREĞİR GÜCÜ U-16
02.12.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 8. Hafta YÜREĞİR SPOR 2 1 ÇUKUROVA GENÇLİK SPOR
02.12.2023 - 17:00 U-16 LİG D GRUBU 6. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-16 1 2 VEFA 01 SPOR U-16
02.12.2023 - 15:00 U-16 LİG C GRUBU 6. Hafta YÜREĞİR ATAKENT U-16 1 1 ADANA 1954 FK U-16
02.12.2023 - 13:00 U-16 LİG A-GRUBU 6. Hafta HEDEF 01 SPOR U-16 2 3 ÇUK.BELEDİYESPOR U-16
02.12.2023 - 11:00 U-16 LİG B GRUBU 6. Hafta ANADOLU 19 MAYIS U-16 3 0 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-16
29.11.2023 - 19:30 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 7. Hafta KABASAKAL GENÇLİK SPOR 1 3 KARATAŞ BELEDİYESPOR
29.11.2023 - 17:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 4. Hafta ÇUKUROVA SPOR U-18 0 4 SEYHAN BELEDİYESPOR U-18
27.11.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 7. Hafta DAĞLIOĞLU SPOR 5 1 CEYHAN DOĞAN SPOR
26.11.2023 - 17:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 7. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ 0 3 CİHANGİR SPOR
26.11.2023 - 15:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 7. Hafta KARŞIYAKA SPOR 0 3 ANADOLU 19 MAYIS SPOR
26.11.2023 - 13:00 U-14 LİG A-GRUBU 6. Hafta ANADOLU 19 MAYIS U-14 0 4 KOZANSPOR FK U-14
26.11.2023 - 11:30 U-14 LİG E GRUBU 6. Hafta ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ U-14 3 1 RAMAYSPOR U-14
26.11.2023 - 10:00 U-14 LİG E GRUBU 6. Hafta VEFA 01 SPOR U-14 0 14 ÇUKUROVA SPOR U-14
25.11.2023 - 16:00 U-14 LİG D GRUBU 6. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ U-14 4 2 BAKLALISPOR U-14
25.11.2023 - 14:30 U-14 LİG G GRUBU 6. Hafta KUZEY ADANASPOR U-14 0 3 TOROSLAR 1922 U-14
25.11.2023 - 13:00 U-14 LİG D GRUBU 6. Hafta GÜLBAHÇESİ SPOR U-14 0 8 YILDIRIM DEMİR 01 U-14
25.11.2023 - 11:30 U-14 LİG B GRUBU 6. Hafta YÜREĞİR DEMİRSPOR U-14 0 4 GENÇLERBİRLİĞİ U-14
25.11.2023 - 11:30 U-14 LİG F GRUBU 6. Hafta YÜREĞİR SPOR U-14 0 12 GÜLPINARSPOR U-14
25.11.2023 - 10:00 U-14 LİG E GRUBU 6. Hafta ADANA MASSE SPOR U-14 1 3 ADA SPOR U-14
22.11.2023 - 19:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 7. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18 5 2 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-18
22.11.2023 - 17:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 7. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR U-18 3 2 SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-18
19.11.2023 - 18:30 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 6. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR 1 3 İNCİRLİKSPOR
19.11.2023 - 16:30 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 6. Hafta DEVECİ SPOR 3 1 TOROSLAR 1922 SPOR
19.11.2023 - 10:00 U-16 LİG A-GRUBU 5. Hafta ADANA 5 OCAK FK U-16 0 11 YENİBEYGÜCÜ U-16
18.11.2023 - 19:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 6. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR 1 3 KABASAKAL GENÇLİK SPOR
18.11.2023 - 17:00 U-16 LİG C GRUBU 5. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-16 0 5 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-16
18.11.2023 - 15:00 U-16 LİG B GRUBU 5. Hafta PTT EVLERİ SPOR U-16 2 3 ANADOLU 19 MAYIS U-16
18.11.2023 - 13:00 U-16 LİG A-GRUBU 5. Hafta ASLAN SPOR U-16 0 8 HEDEF 01 SPOR U-16
18.11.2023 - 11:00 U-16 LİG F GRUBU 5. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR U-16 1 5 ŞAKİRPAŞA SPOR U-16
15.11.2023 - 16:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 6. Hafta ÇUKUROVA SPOR U-18 0 4 YÜKSEL GENÇLİK U-18
15.11.2023 - 14:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 6. Hafta ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18 0 3 SEYHAN BELEDİYESPOR U-18
13.11.2023 - 19:00 U-14 LİG H GRUBU 5. Hafta SARIÇAMGÜCÜ U-14 0 11 SİMERANYA SPOR U-14
13.11.2023 - 17:30 U-14 LİG G GRUBU 5. Hafta KARTALSPOR U-14 3 2 YENİBEYGÜCÜ U-14
13.11.2023 - 16:00 U-14 LİG G GRUBU 5. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-14 3 1 ŞAKİRPAŞA SPOR U-14
13.11.2023 - 14:30 U-14 LİG C GRUBU 5. Hafta ÇUKUROVA KOZA SPOR U-14 2 2 PINAR CESUR SPOR U-14
13.11.2023 - 13:00 U-14 LİG D GRUBU 5. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ U-14 0 3 GÜLBAHÇESİ SPOR U-14
13.11.2023 - 11:30 U-14 LİG F GRUBU 5. Hafta SARIÇAM KÜRKÇÜLER U-14 0 4 REŞATBEYSPOR U-14
13.11.2023 - 10:00 U-14 LİG F GRUBU 5. Hafta BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE SPOR U-14 9 2 YÜREĞİR SPOR U-14
12.11.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 8. Hafta SARIÇAMGÜCÜ 1 4 ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ
12.11.2023 - 18:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 5. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR 1 2 SEYHANGÜCÜ
12.11.2023 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 5. Hafta YAPI MESLEK SPOR 6 0 ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR
12.11.2023 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 5. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ 1 6 YENİBEYGÜCÜ
12.11.2023 - 13:30 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 5. Hafta ADALETGÜCÜ 7 2 ÇUK.PRESS HAVUZLUBAHÇE
12.11.2023 - 12:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 8. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR 1 4 SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
12.11.2023 - 10:00 U-16 LİG D GRUBU 4. Hafta VEFA 01 SPOR U-16 4 7 YÜZÜNCÜYILSPOR U-16
11.11.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 8. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 2 4 YÜZÜNCÜYILSPOR
11.11.2023 - 17:00 U-16 LİG D GRUBU 4. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-16 0 4 KANARYASPOR U-16
11.11.2023 - 15:00 U-16 LİG B GRUBU 4. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-16 2 0 KOZAN İMAR SPOR U-16
11.11.2023 - 11:00 U-16 LİG B GRUBU 4. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ U-16 2 5 ANADOLU 19 MAYIS U-16
08.11.2023 - 19:30 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 5. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-18 0 1 YENİBEYGÜCÜ U-18
08.11.2023 - 17:30 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 5. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18 3 4 ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U-18
05.11.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 7. Hafta HEDEF 01 SPOR 7 2 BEŞ OCAK DEMİR
05.11.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 7. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR 5 0 AKKAPISPOR
05.11.2023 - 16:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 7. Hafta ÇUKUROVASPOR 2 1 CEYHANGÜCÜ
05.11.2023 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 4. Hafta YÜREĞİR GÜCÜ 2 2 ÇUK.PRESS HAVUZLUBAHÇE
05.11.2023 - 12:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 7. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR 6 4 KILIÇLISPOR
05.11.2023 - 11:00 U-14 LİG A-GRUBU 4. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-14 1 5 KUZEY ATLAS SPOR U-14
05.11.2023 - 10:00 U-14 LİG G GRUBU 4. Hafta TOROSLAR 1922 U-14 4 3 SARIÇAM BELEDİYESPOR U-14
04.11.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 7. Hafta YÜREĞİR SPOR 2 4 KAZİME ÖZLER SPOR
04.11.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 7. Hafta SİMERANYA SPOR 0 7 YÜKSEL GENÇLİK SPOR
04.11.2023 - 16:00 U-14 LİG B GRUBU 4. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-14 0 4 ADANA 1954 FK U-14
04.11.2023 - 14:30 U-14 LİG B GRUBU 4. Hafta AKINSPOR U-14 0 9 AKKAPISPOR U-14
04.11.2023 - 11:30 U-14 LİG A-GRUBU 4. Hafta SEYHAN DEMİRSPOR U-14 0 0 YILDIRIM SPOR U-14
04.11.2023 - 10:00 U-14 LİG H GRUBU 4. Hafta ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ U-14 0 2 YAPI MESLEKSPOR U-14
01.11.2023 - 19:30 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 4. Hafta YÜKSEL GENÇLİK U-18 1 1 ADANA 1954 FK U-18
29.10.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 6. Hafta KUNDURACI ESNAF SPOR 2 6 SARIÇAM BELEDİYESPOR
29.10.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 6. Hafta YEŞİLEVLERSPOR 2 5 GENÇLERBİRLİĞİ
29.10.2023 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 3. Hafta SEYHAN BELEDİYESPOR 0 3 KABASAKAL GENÇLİK SPOR
29.10.2023 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 3. Hafta YÜREGİR DEMİRSPOR 0 1 KARATAŞ BELEDİYESPOR
29.10.2023 - 12:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 6. Hafta KOZAN ESNAF SPOR 2 2 KANAL UFUK SPOR
28.10.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 6. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR 4 0 SİMERANYA SPOR
28.10.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 6. Hafta ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ 1 3 GAZİPAŞASPOR
28.10.2023 - 16:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 6. Hafta KAZİME ÖZLER SPOR 1 1 KİREMİTHANESPOR
28.10.2023 - 14:00 U-16 LİG B GRUBU 3. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-16 2 8 GENÇLERBİRLİĞİ U-16
28.10.2023 - 12:00 U-16 LİG E GRUBU 3. Hafta ÇUKUROVASPOR U-16 5 4 YÜREĞİR DEMİRSPOR U-16
28.10.2023 - 10:00 U-16 LİG C GRUBU 3. Hafta ADANA 1954 FK U-16 4 0 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-16
25.10.2023 - 19:30 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 3. Hafta ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-18 1 2 ÇUK.PRESS H.BAHÇE U-18
25.10.2023 - 17:30 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 3. Hafta SARIÇAM BELEDİYESPOR U-18 0 16 GENÇLERBİRLİĞİ U-18
23.10.2023 - 14:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 5. Hafta HEDEF 01 SPOR 2 1 KOZAN ESNAF SPOR
23.10.2023 - 12:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 5. Hafta BEŞ OCAK DEMİR 2 2 SARIÇAM KILIÇLI 1965
22.10.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 5. Hafta PTT EVLERİ SPOR 2 1 TOROS DEMİR SPOR
22.10.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 5. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR 3 2 KOZAN İMAR SPOR
22.10.2023 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU 2. Hafta CİHANGİR SPOR 2 0 ÇUK.PRESS HAVUZLUBAHÇE
21.10.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 5. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ 1 4 KILIÇLISPOR
21.10.2023 - 17:00 U-14 LİG G GRUBU 3. Hafta KUZEY ADANASPOR U-14 3 0 YENİBEYGÜCÜ U-14
21.10.2023 - 15:00 U-14 LİG F GRUBU 3. Hafta ÇUKUROVA GENÇLİK SPOR U-14 9 1 YÜREĞİR SPOR U-14
21.10.2023 - 13:30 U-14 LİG F GRUBU 3. Hafta BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE SPOR U-14 4 3 REŞATBEYSPOR U-14
21.10.2023 - 12:00 U-14 LİG C GRUBU 3. Hafta HEDEF 01 SPOR U-14 3 2 ÇUKUROVA KOZA SPOR U-14
18.10.2023 - 20:00 U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP 2. Hafta ÇUKUROVA SPOR U-18 0 4 ÇUKUROVA DEMİRSPOR U-18
18.10.2023 - 18:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 2. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-18 6 0 YENİBEYGÜCÜ U-18
16.10.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 4. Hafta ALADAĞGÜCÜ 1 0 SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
15.10.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 4. Hafta SARIÇAMGÜCÜ 0 8 HEDEF 01 SPOR
15.10.2023 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 1. Hafta YAPI MESLEK SPOR 2 2 POZANTI BELEDİYE SPOR
15.10.2023 - 16:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 1. Hafta DEVECİ SPOR 1 4 KOZANSPOR FK
15.10.2023 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 1. Hafta ANADOLU 19 MAYIS SPOR 6 0 CEYHAN DOĞAN SPOR
15.10.2023 - 14:00 SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 1. Hafta TOROSLAR 1922 SPOR 1 2 KABASAKAL GENÇLİK SPOR
15.10.2023 - 12:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 4. Hafta KAZİME ÖZLER SPOR 2 0 SARIÇAM BURUK SPOR
14.10.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 4. Hafta YÜREĞİR SPOR 2 3 KİREMİTHANESPOR
14.10.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 4. Hafta ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ 1 3 KANAL UFUK SPOR
14.10.2023 - 16:00 U-16 LİG D GRUBU 2. Hafta SARIÇAM DEMİRSPOR U-16 0 3 ADALETGÜCÜ U-16
14.10.2023 - 14:00 U-16 LİG B GRUBU 2. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ U-16 16 0 PTT EVLERİ SPOR U-16
14.10.2023 - 12:00 U-16 LİG D GRUBU 2. Hafta VEFA 01 SPOR U-16 0 8 B.ŞEHİR BELEDİYE SPOR U-16
11.10.2023 - 18:00 U-18 1. LİG BEYAZ GRUP 1. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR U-18 2 3 GENÇLERBİRLİĞİ U-18
08.10.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 3. Hafta ÇUKUROVA GENÇLİK SPOR 2 3 KAZİME ÖZLER SPOR
08.10.2023 - 17:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 3. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ 5 1 SARIÇAM BELEDİYESPOR
08.10.2023 - 15:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 3. Hafta YÜKSEL GENÇLİK SPOR 8 0 TOROS DEMİR SPOR
08.10.2023 - 13:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 3. Hafta ÇUKUROVA BELEDİYE SPOR 2 2 AKKAPISPOR
08.10.2023 - 11:00 U-14 LİG G GRUBU 2. Hafta TOROSLAR 1922 U-14 7 0 ŞAKİRPAŞA SPOR U-14
07.10.2023 - 18:30 U-14 LİG D GRUBU 2. Hafta BAKLALISPOR U-14 0 7 YÜREĞİR ATAKENT U-14
07.10.2023 - 16:00 U-14 LİG G GRUBU 2. Hafta SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-14 7 0 KUZEY ADANASPOR U-14
07.10.2023 - 14:30 U-14 LİG E GRUBU 2. Hafta RAMAYSPOR U-14 8 0 VEFA 01 SPOR U-14
07.10.2023 - 13:00 U-14 LİG E GRUBU 2. Hafta ADANA MASSE SPOR U-14 0 6 KARATAŞ BELEDİYESPOR U-14
07.10.2023 - 11:30 U-14 LİG C GRUBU 2. Hafta HEDEF 01 SPOR U-14 4 1 ÇUK.BELEDİYESPOR U-14
01.10.2023 - 20:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 2. Hafta YÜREĞİR SPOR 2 2 SARIÇAM BURUK SPOR
01.10.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 2. Hafta KUNDURACI ESNAF SPOR 0 20 YEŞİLEVLERSPOR
01.10.2023 - 16:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 2. Hafta ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ 3 1 BEŞ OCAK DEMİR
01.10.2023 - 14:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 2. Hafta SULUCA ORG.SANAYİ SPOR 10 0 PTT EVLERİ SPOR
01.10.2023 - 12:00 U-16 LİG D GRUBU 1. Hafta ADALETGÜCÜ U-16 12 1 VEFA 01 SPOR U-16
30.09.2023 - 19:00 1. AMATÖR LİG C GRUBU 2. Hafta KİREMİTHANESPOR 0 6 GÜNEŞLİ SPOR
30.09.2023 - 17:00 U-16 LİG C GRUBU 1. Hafta YÜREĞİR ATAKENT U-16 1 2 SARIÇAM KILIÇLI 1965 U-16
30.09.2023 - 15:00 U-16 LİG A-GRUBU 1. Hafta HEDEF 01 SPOR U-16 17 0 REŞATBEYSPOR U-16
30.09.2023 - 13:00 U-16 LİG B GRUBU 1. Hafta PTT EVLERİ SPOR U-16 2 10 KOZAN İMAR SPOR U-16
24.09.2023 - 18:00 1. AMATÖR LİG D GRUBU 1. Hafta GENÇLERBİRLİĞİ 8 2 SEYHAN DEMİRSPOR
24.09.2023 - 16:00 1. AMATÖR LİG A GRUBU 1. Hafta AKKAPISPOR 9 0 TOROS DEMİR SPOR
24.09.2023 - 16:00 1. AMATÖR LİG B GRUBU 1. Hafta HEDEF 01 SPOR 0 6 YÜZÜNCÜYILSPOR
24.09.2023 - 12:26 1. AMATÖR LİG A GRUBU 1. Hafta SİMERANYA SPOR 2 5 SULUCA ORG.SANAYİ SPOR
23.09.2023 - 19:00 U-14 LİG C GRUBU 1. Hafta ÇUK.BELEDİYESPOR U-14 3 1 ÇUKUROVA KOZA SPOR U-14
23.09.2023 - 18:30 1. AMATÖR LİG D GRUBU 1. Hafta KILIÇLISPOR 14 2 KUNDURACI ESNAF SPOR
23.09.2023 - 16:30 U-14 LİG D GRUBU 1. Hafta YÜREĞİR ATAKENT U-14 9 1 ÇUK. DEMİRSPOR U-14
23.09.2023 - 16:00 U-14 LİG B GRUBU 1. Hafta AKKAPISPOR U-14 2 1 GENÇLERBİRLİĞİ U-14
23.09.2023 - 16:00 U-14 LİG B GRUBU 1. Hafta SEYHAN KURTULUŞ U-14 4 0 YÜREĞİR DEMİRSPOR U-14
23.09.2023 - 16:00 U-14 LİG G GRUBU 1. Hafta ŞAKİRPAŞA SPOR U-14 0 5 YENİBEYGÜCÜ U-14
23.09.2023 - 15:00 U-14 LİG A-GRUBU 1. Hafta ANADOLU 19 MAYIS U-14 3 0 SEYHAN DEMİRSPOR U-14
23.09.2023 - 13:30 U-14 LİG A-GRUBU 1. Hafta YEŞİLEVLERSPOR U-14 12 2 İNCİRLİKSPOR U-14
23.09.2023 - 12:00 U-14 LİG H GRUBU 1. Hafta SİMERANYA SPOR U-14 2 5 ÇUKUROVA DEMİR ORDU U-14



Amatör Ligler

SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONLAR GRUBU SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU 1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP 1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP 1. AMATÖR LİG A GRUBU 1. AMATÖR LİG B GRUBU 1. AMATÖR LİG C GRUBU 1. AMATÖR LİG D GRUBU U-18 LİGİ ŞAMPİYONLAR GRUBU U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP U-18 1. LİG BEYAZ GRUP U-18 2.LİGİ YÜKSELME GRUBU U-18 2.LİG A GRUBU U-18 2.LİG B GRUBU U-18 2.LİG C GRUBU U-18 2.LİG D GRUBU U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP U-17 LİG A GRUBU U-17 LİG B GRUBU U-17 LİG C GRUBU U-17 LİG D GRUBU U-17 LİG E GRUBU U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP U-16 LİG A-GRUBU U-16 LİG B GRUBU U-16 LİG C GRUBU U-16 LİG D GRUBU U-16 LİG E GRUBU U-16 LİG F GRUBU U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU U-15 LİG A GRUBU U-15 LİG B GRUBU U-15 LİG C GRUBU U-15 LİG D GRUBU U-15 LİG E GRUBU U-15 LİG F GRUBU U-15 LİG G GRUBU U-15 LİG H GRUBU U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP U-14 LİG A-GRUBU U-14 LİG B GRUBU U-14 LİG C GRUBU U-14 LİG D GRUBU U-14 LİG E GRUBU U-14 LİG F GRUBU U-14 LİG G GRUBU U-14 LİG H GRUBU U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU U-13 LİG A GRUBU U-13 LİG B GRUBU U-13 LİG C GRUBU U-13 LİG D GRUBU U-13 LİG E GRUBU U-13 LİG F GRUBU U-13 LİG G GRUBU U-13 LİG H GRUBU U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP U-12 LİG A GRUBU U-12 LİG B GRUBU U-12 LİG C GRUBU U-12 LİG D GRUBU U-12 LİG E GRUBU U-12 LİG F GRUBU U-12 LİG G GRUBU U-12 LİG H GRUBU U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU U-11 LİG A GRUBU U-11 LİG B GRUBU U-11 LİG C GRUBU U-11 LİG D GRUBU U-11 LİG E GRUBU U-11 LİG F GRUBU U-11 LİG G GRUBU U-11 LİG H GRUBU