Toggle navigation
Adana ASKF Amator Lig Sistemi
Anasayfa
Amatör Statüler ve Fikstür
Ligler ve Takımlar
Lig İstatistikleri
SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONLAR GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP
1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP
1. AMATÖR LİG A GRUBU
1. AMATÖR LİG B GRUBU
1. AMATÖR LİG C GRUBU
1. AMATÖR LİG D GRUBU
U-18 LİGİ ŞAMPİYONLAR GRUBU
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
U-18 2.LİGİ YÜKSELME GRUBU
U-18 2.LİG A GRUBU
U-18 2.LİG B GRUBU
U-18 2.LİG C GRUBU
U-18 2.LİG D GRUBU
U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
U-17 LİG A GRUBU
U-17 LİG B GRUBU
U-17 LİG C GRUBU
U-17 LİG D GRUBU
U-17 LİG E GRUBU
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
U-16 LİG A-GRUBU
U-16 LİG B GRUBU
U-16 LİG C GRUBU
U-16 LİG D GRUBU
U-16 LİG E GRUBU
U-16 LİG F GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-15 LİG A GRUBU
U-15 LİG B GRUBU
U-15 LİG C GRUBU
U-15 LİG D GRUBU
U-15 LİG E GRUBU
U-15 LİG F GRUBU
U-15 LİG G GRUBU
U-15 LİG H GRUBU
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP
U-14 LİG A-GRUBU
U-14 LİG B GRUBU
U-14 LİG C GRUBU
U-14 LİG D GRUBU
U-14 LİG E GRUBU
U-14 LİG F GRUBU
U-14 LİG G GRUBU
U-14 LİG H GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-13 LİG A GRUBU
U-13 LİG B GRUBU
U-13 LİG C GRUBU
U-13 LİG D GRUBU
U-13 LİG E GRUBU
U-13 LİG F GRUBU
U-13 LİG G GRUBU
U-13 LİG H GRUBU
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP
U-12 LİG A GRUBU
U-12 LİG B GRUBU
U-12 LİG C GRUBU
U-12 LİG D GRUBU
U-12 LİG E GRUBU
U-12 LİG F GRUBU
U-12 LİG G GRUBU
U-12 LİG H GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-11 LİG A GRUBU
U-11 LİG B GRUBU
U-11 LİG C GRUBU
U-11 LİG D GRUBU
U-11 LİG E GRUBU
U-11 LİG F GRUBU
U-11 LİG G GRUBU
U-11 LİG H GRUBU
İletişim
ÇUKUROVA STADI 1
YÜZÜNCÜYIL MAHALLESİ Çukurova/ADANA ADANA 500 01170
ÇUKUROVA STADI 1
YÜZÜNCÜYIL MAHALLESİ Çukurova/ADANA
ADANA
500
01170
Bu staddaki maçlar;
Maç Tarihi
Bulunduğu Lig
Hafta
Ev Sahibi Takım
Ev Sahibi Skor
Deplasman Skor
Deplasman Takım
17.05.2024 - 20:00
U-11 LİG G GRUBU
5. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR U-11
1
2
AD.YÜREĞİR GÜCÜ U-11
17.05.2024 - 19:00
U-11 LİG H GRUBU
5. Hafta
KOZAN 1266 BAYBARS U-11
1
3
SEYHAN KURTULUŞSPOR U-11
17.05.2024 - 18:00
U-11 LİG H GRUBU
5. Hafta
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-11
0
4
SİMERANYASPOR U-11
16.05.2024 - 20:00
U-11 LİG F GRUBU
5. Hafta
YÜZÜNCÜYILSPOR U-11
3
1
T.DURA DEDE SPOR U-11
16.05.2024 - 19:00
U-11 LİG H GRUBU
5. Hafta
GÜNEY ADANASPOR U-11
2
3
ÇUK.DEMİRSPOR U-11
16.05.2024 - 18:00
U-11 LİG F GRUBU
5. Hafta
ADANASPOR A.Ş U-11
7
0
ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-11
15.05.2024 - 20:00
U-11 LİG F GRUBU
5. Hafta
ADANA MASSE SPOR U-11
1
4
RAMAYSPOR U-11
15.05.2024 - 19:00
U-11 LİG D GRUBU
5. Hafta
B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-11
3
1
SEYHAN DEMİRSPOR U-11
15.05.2024 - 18:00
U-11 LİG C GRUBU
5. Hafta
Y.AD.DEMİRSPOR U-11
3
1
AD.YILDIRIMSPOR U-11
14.05.2024 - 20:00
U-11 LİG E GRUBU
5. Hafta
AKIN SPOR U-11
1
2
ÇUK.BELEDİYESPOR U-11
14.05.2024 - 19:00
U-11 LİG B GRUBU
5. Hafta
YÜREGİR DEMİRSPOR U-11
2
1
DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-11
14.05.2024 - 19:00
U-11 LİG A GRUBU
5. Hafta
B.ADANA 1954 FK U-11
2
2
ÇUK.DEMİR ORDU U-11
13.05.2024 - 20:00
U-11 LİG B GRUBU
5. Hafta
YÜKSEL GENÇLİK SPOR U-11
0
2
GÜLBAHÇESİ SPOR U-11
13.05.2024 - 19:00
U-11 LİG E GRUBU
5. Hafta
ADANA 5 OCAK 1922 SPOR U-11
0
2
PINAR MAH.CESURSPOR U-11
13.05.2024 - 18:00
U-11 LİG E GRUBU
5. Hafta
KARTALSPOR U-11
4
0
SEYHANSPOR U-11
10.05.2024 - 20:00
U-11 LİG H GRUBU
4. Hafta
SEYHAN KURTULUŞSPOR U-11
4
2
GÜNEY ADANASPOR U-11
10.05.2024 - 19:00
U-11 LİG H GRUBU
4. Hafta
SİMERANYASPOR U-11
5
0
KOZAN 1266 BAYBARS U-11
10.05.2024 - 18:00
U-11 LİG H GRUBU
4. Hafta
BAKLALISPOR U-11
3
1
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-11
09.05.2024 - 20:00
U-11 LİG G GRUBU
4. Hafta
ASLAN SPOR U-11
5
1
TOROSLAR 1922 SPOR U-11
09.05.2024 - 19:00
U-11 LİG H GRUBU
4. Hafta
EMEKSPOR U-11
4
1
ÇUK.DEMİRSPOR U-11
09.05.2024 - 18:00
U-11 LİG F GRUBU
4. Hafta
T.DURA DEDE SPOR U-11
1
10
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-11
08.05.2024 - 20:00
U-11 LİG F GRUBU
4. Hafta
ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-11
0
4
YÜZÜNCÜYILSPOR U-11
08.05.2024 - 20:00
U-11 LİG E GRUBU
3. Hafta
AKIN SPOR U-11
5
4
PINAR MAH.CESURSPOR U-11
08.05.2024 - 19:00
U-11 LİG E GRUBU
4. Hafta
PINAR MAH.CESURSPOR U-11
2
3
AD.TAŞKÖPRÜSPOR U-11
08.05.2024 - 18:00
U-11 LİG E GRUBU
4. Hafta
SEYHANSPOR U-11
3
2
ADANA 5 OCAK 1922 SPOR U-11
07.05.2024 - 20:00
U-11 LİG D GRUBU
4. Hafta
SEYHAN DEMİRSPOR U-11
5
2
SARIÇAM KILIÇLI 1965 SPOR U-11
07.05.2024 - 18:00
U-11 LİG D GRUBU
4. Hafta
YENİBEYGÜCÜ U-11
0
4
BAYINDIRLIK YAPI SPOR U-11
06.05.2024 - 20:00
U-11 LİG E GRUBU
4. Hafta
MAVİ ŞİMŞEKLER U-11
0
1
KARTALSPOR U-11
06.05.2024 - 19:00
U-11 LİG B GRUBU
4. Hafta
DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-11
1
9
REŞATBEYSPOR U-11
06.05.2024 - 18:00
U-11 LİG B GRUBU
4. Hafta
GÜLBAHÇESİ SPOR U-11
0
4
KUZEY ATLAS SPOR U-11
03.05.2024 - 20:00
U-11 LİG H GRUBU
3. Hafta
GÜNEY ADANASPOR U-11
2
6
SİMERANYASPOR U-11
03.05.2024 - 19:00
U-11 LİG H GRUBU
3. Hafta
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-11
0
6
EMEKSPOR U-11
03.05.2024 - 18:00
U-11 LİG C GRUBU
3. Hafta
AD.YILDIRIMSPOR U-11
3
0
POZANTI BELEDİYESPOR U-11
02.05.2024 - 20:00
U-11 LİG G GRUBU
3. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR U-11
0
7
SARIÇAM DEMİRSPOR U-11
02.05.2024 - 19:00
U-11 LİG H GRUBU
3. Hafta
ÇUK.DEMİRSPOR U-11
2
3
SEYHAN KURTULUŞSPOR U-11
01.05.2024 - 19:00
U-11 LİG E GRUBU
3. Hafta
ADANA 5 OCAK 1922 SPOR U-11
0
3
MAVİ ŞİMŞEKLER U-11
30.04.2024 - 20:00
U-11 LİG C GRUBU
3. Hafta
ÇUKUROVASPOR U-11
4
6
ÇUK.GENÇLİK SPOR U-11
30.04.2024 - 19:00
U-11 LİG B GRUBU
3. Hafta
YÜKSEL GENÇLİK SPOR U-11
0
3
DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-11
30.04.2024 - 18:00
U-11 LİG F GRUBU
3. Hafta
YÜZÜNCÜYILSPOR U-11
1
0
ADALETGÜCÜ U-11
29.04.2024 - 20:00
U-11 LİG B GRUBU
3. Hafta
ŞAMPİYON ÇOCUK SPOR U-11
1
1
GÜLBAHÇESİ SPOR U-11
29.04.2024 - 19:00
U-11 LİG D GRUBU
3. Hafta
B.ŞEHİR BELEDİYESPOR U-11
2
4
YENİBEYGÜCÜ U-11
29.04.2024 - 18:00
U-11 LİG A GRUBU
3. Hafta
TOROS SPOR U-11
5
1
GÜLPINARSPOR U-11
26.04.2024 - 20:00
U-11 LİG E GRUBU
2. Hafta
PINAR MAH.CESURSPOR U-11
4
0
ÇUK.BELEDİYESPOR U-11
26.04.2024 - 19:00
U-11 LİG H GRUBU
2. Hafta
SİMERANYASPOR U-11
1
2
ÇUK.DEMİRSPOR U-11
26.04.2024 - 18:00
U-11 LİG H GRUBU
2. Hafta
EMEKSPOR U-11
4
1
SEYHAN KURTULUŞSPOR U-11
25.04.2024 - 20:00
U-11 LİG G GRUBU
2. Hafta
YILDIRIM DEMİR 01 U-11
3
1
TOROSLAR 1922 SPOR U-11
25.04.2024 - 19:00
U-11 LİG H GRUBU
2. Hafta
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-11
4
1
KOZAN 1266 BAYBARS U-11
25.04.2024 - 18:00
U-11 LİG G GRUBU
2. Hafta
AKKAPISPOR U-11
9
3
BEŞOCAK DEMİRSPOR U-11
24.04.2024 - 20:00
U-11 LİG E GRUBU
2. Hafta
SEYHANSPOR U-11
5
3
AKIN SPOR U-11
24.04.2024 - 19:00
U-11 LİG F GRUBU
2. Hafta
ADANASPOR A.Ş U-11
4
3
YÜZÜNCÜYILSPOR U-11
24.04.2024 - 18:00
U-11 LİG D GRUBU
2. Hafta
SEYHAN DEMİRSPOR U-11
0
3
SEYHAN BELEDİYESPOR U-11
23.04.2024 - 18:00
U-11 LİG G GRUBU
2. Hafta
KUZEY ADANASPOR U-11
3
0
ÇUK.PRESS H.BAHÇE SPOR U-11
23.04.2024 - 17:00
U-11 LİG E GRUBU
2. Hafta
MAVİ ŞİMŞEKLER U-11
4
0
AD.TAŞKÖPRÜSPOR U-11
23.04.2024 - 16:00
U-11 LİG A GRUBU
2. Hafta
ÇUK.DEMİR ORDU U-11
8
0
TOROS SPOR U-11
22.04.2024 - 20:00
U-11 LİG C GRUBU
2. Hafta
KANARYASPOR U-11
7
0
ÇUKUROVASPOR U-11
22.04.2024 - 19:00
U-11 LİG E GRUBU
2. Hafta
KARTALSPOR U-11
5
0
ADANA 5 OCAK 1922 SPOR U-11
22.04.2024 - 18:00
U-11 LİG B GRUBU
2. Hafta
DENİZLİ MİTHAT PAŞA U-11
1
10
KUZEY ATLAS SPOR U-11
19.04.2024 - 20:00
U-11 LİG H GRUBU
1. Hafta
SEYHAN KURTULUŞSPOR U-11
1
2
SİMERANYASPOR U-11
19.04.2024 - 19:00
U-11 LİG G GRUBU
1. Hafta
TOROSLAR 1922 SPOR U-11
0
0
AKKAPISPOR U-11
19.04.2024 - 18:00
U-11 LİG H GRUBU
1. Hafta
GÜNEY ADANASPOR U-11
2
0
KARATAŞ BELEDİYESPOR U-11
18.04.2024 - 20:00
U-11 LİG G GRUBU
1. Hafta
ASLAN SPOR U-11
0
3
SARIÇAM DEMİRSPOR U-11
18.04.2024 - 18:00
U-11 LİG D GRUBU
1. Hafta
SEYHAN BELEDİYESPOR U-11
3
0
SULUCA ORGANİZE SANAYİ U-11
17.04.2024 - 20:00
U-11 LİG C GRUBU
1. Hafta
AD.YILDIRIMSPOR U-11
2
0
ÇUK.GENÇLİK SPOR U-11
17.04.2024 - 19:00
U-11 LİG E GRUBU
1. Hafta
AKIN SPOR U-11
1
3
MAVİ ŞİMŞEKLER U-11
17.04.2024 - 18:00
U-11 LİG E GRUBU
1. Hafta
KOZAN ESNAF SPOR U-11
4
1
PINAR MAH.CESURSPOR U-11
16.04.2024 - 20:00
U-11 LİG B GRUBU
1. Hafta
GÜLBAHÇESİ SPOR U-11
3
0
SİNANPAŞASPOR U-11( LİGDEN ÇEKİLDİ)
16.04.2024 - 19:00
U-11 LİG A GRUBU
1. Hafta
KARAİSALISPOR U-11( LİGDEN ÇEKİLDİ)
0
3
CİHANGİRSPOR U-13
16.04.2024 - 18:00
U-11 LİG A GRUBU
1. Hafta
GÜLPINARSPOR U-11
3
6
ÇUK.DEMİR ORDU U-11
Amatör Ligler
SÜPER AMATÖR LİG ŞAMPİYONLAR GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU
SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU
1. AMATÖR LİG YÜKSELME KIRMIZI GRUP
1. AMATÖR LİG YÜKSELME BEYAZ GRUP
1. AMATÖR LİG A GRUBU
1. AMATÖR LİG B GRUBU
1. AMATÖR LİG C GRUBU
1. AMATÖR LİG D GRUBU
U-18 LİGİ ŞAMPİYONLAR GRUBU
U-18 1. LİG KIRMIZI GRUP
U-18 1. LİG BEYAZ GRUP
U-18 2.LİGİ YÜKSELME GRUBU
U-18 2.LİG A GRUBU
U-18 2.LİG B GRUBU
U-18 2.LİG C GRUBU
U-18 2.LİG D GRUBU
U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
U-17 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
U-17 LİG A GRUBU
U-17 LİG B GRUBU
U-17 LİG C GRUBU
U-17 LİG D GRUBU
U-17 LİG E GRUBU
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR KIRMIZI GRUP
U-16 LİGİ ŞAMPİYONLAR BEYAZ GRUP
U-16 LİG A-GRUBU
U-16 LİG B GRUBU
U-16 LİG C GRUBU
U-16 LİG D GRUBU
U-16 LİG E GRUBU
U-16 LİG F GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-15 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-15 LİG A GRUBU
U-15 LİG B GRUBU
U-15 LİG C GRUBU
U-15 LİG D GRUBU
U-15 LİG E GRUBU
U-15 LİG F GRUBU
U-15 LİG G GRUBU
U-15 LİG H GRUBU
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP
U-14 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP
U-14 LİG A-GRUBU
U-14 LİG B GRUBU
U-14 LİG C GRUBU
U-14 LİG D GRUBU
U-14 LİG E GRUBU
U-14 LİG F GRUBU
U-14 LİG G GRUBU
U-14 LİG H GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-13 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-13 LİG A GRUBU
U-13 LİG B GRUBU
U-13 LİG C GRUBU
U-13 LİG D GRUBU
U-13 LİG E GRUBU
U-13 LİG F GRUBU
U-13 LİG G GRUBU
U-13 LİG H GRUBU
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUP
U-12 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUP
U-12 LİG A GRUBU
U-12 LİG B GRUBU
U-12 LİG C GRUBU
U-12 LİG D GRUBU
U-12 LİG E GRUBU
U-12 LİG F GRUBU
U-12 LİG G GRUBU
U-12 LİG H GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 1. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 2. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 3. GRUBU
U-11 LİGİ ŞAMPİYONLAR 4. GRUBU
U-11 LİG A GRUBU
U-11 LİG B GRUBU
U-11 LİG C GRUBU
U-11 LİG D GRUBU
U-11 LİG E GRUBU
U-11 LİG F GRUBU
U-11 LİG G GRUBU
U-11 LİG H GRUBU
Diğer
Resmi Web Sitesi
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi
TFF Kadınlar 3. Ligi
BÖLGESEL AMATÖR LİG 7. GRUP
Arşivleri görüntüle ...
Yaklaşan Maçlar
KABASAKAL GENÇLİK U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) vs. ÇUK.GENÇLERBİRLİĞİ U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) - U-18 2.LİG B GRUBU Division on 19.05.2024 - 19:00
YÜREGİR ATAKENTSPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) vs. KOZAN İMAR SPOR U-18 - U-18 2.LİG C GRUBU Division on 19.05.2024 - 19:00
KOZAN ESNAF SPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) vs. KANARYASPOR U-18(LİGDEN ÇEKİLDİ) - U-18 2.LİG D GRUBU Division on 19.05.2024 - 19:00
Tam takvim görüntüle ...
Bugünün maçlarını görüntüle ...